W.S.V. "DE BELHAMELS" Zaterdag a.s. is ep weer club van 1^.00 tot 15.30 uur. Dan is op zondag 25 .1uni de laatste wandeltocht voor de vakantie We hopen dat de opkomst dan net zo goed ie als tijdens de vierdaagse i Nabeschouwing Avondvierdaagse 1978. Dit jaarlijkse wandelgebeuren was voor onze vereniging zeei succesvol. De opkomst van de leden was nrima en de resul taten geweldig. Onze jongste leden behaalden bij de 5 km groepen de 1e prijs en bij de 10 km waren het ook de belhamels die samen met Merselo de eerste prijs in de wacht wisten te slepen. Daarom dank aan de leiders en leidsters, die kennelijk hun beste beentje hebben voorgezet. Verder dank aan alle ouders die voor het vervoer van de kinderen gezorgd hebben. En uiteraard dank aan Fanfare-Drumband St. Catharina die ervoor zorgde dat voor de wandelaars de laatste loodjes het lichtst wogen. DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering 12 juni j.1., k Afgevaardigden van de dorpsraad en 2 personen van de verkeerskommissie Leunen hebben een gesprek gehad me.t de gemeente over de nota "Verkeersveiligheid". Besproken is de voorzieningen die in Leunen getroffen kunnen worden om de verkeersveiligheid aldaar te bevorderen. Over de Albionstraat zal dan oontact worden opgenomen met de Provinciale Staten. Ook kwam er naar voren dat er bij de oversteekplaats (witte strepen) voor de schoolkinderen in de Albionstraat borden behoren te staan met een waarschuwing "oversteekplaats kinderen". De gemeente beloofde deze borden zo spoedig mogelijk te plaatsen. Bij de dorpsraad is een brief binnen gekomen van de gemeente over een aanvraag voor een standplaatsvergunning voor de verkoop van groenten, bloemen en fruit op donderdagmiddag. Hier was door de dorpsraad niet om gevraagd en men was dan ook van mening, dat er in Leunen en naaste omgeving voldoende gelegenheid is om bloemen, groenten en fruit te kopen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 5