S.V. LEUNEN Uitslagen: Jeugdleiders Leunen - Laarbmek 8 - 4 Leunen B2 werd 5e op het toernooi in Aroen. Programma zaterdag 27 mei: Leunen A1 toernooi te Meterik, indien finale's bereikt worden ook zondag. Vertreki zie opstelling. Leunen B2 toernooi te Hegelsom. Vertrek: 13.45 u. bij bushalte. Programma zondag 28 mei: Leunen B1 toernooi te Venlo/Venlose Boys. Vertrek: zie opstelling Leunen D1 toernooi te Lottum. Vertrek: 11,30 uur. A.s. zondag 28 mei om 13.00 uur is het onderling toernooi van de senioren en veteranen. Alle spelers en leiders worden verzocht om 12.30 uur aanwezig te zijn. Spelers a.u.b. oranje shirt mee brengen, ook als men in een andere kleur speelt, daar wijzingen in de opstellingen mogelijk zijn door afmeldingen. Afmeldingen zo spoedig mogelijk bij üw leider. Op deze dag zijn er ook aktiviteiten voor de jeugd. Vanaf 14.30u is er de mogelijkheid voor de jeugd van 7-12 jaar om straf schoppen te nemen op trainer Leo de Kerf. Tevens kunnen er aller lei spellen gedaan worden.. Op vrijdag 2 juni a.s. houden we de afscheidsavond van trainer Leo de Kerf in de kantine. We komen hier nog nader op terug. KORFBALCLUB ORANJE-WIT Uitslagen: Junioren A - Peelkcrf A 2-1 Vonckel Girls - Pupillen 0-11 Odos - Pupillen 4-4 Programma 27 mei: zaterdag 13.00 uur: Pupillen - Spaghnum W.S.V. "DE BELHAMELS" Zondag a.s. gaan we wandelen in het natuurreservaat "de Hamert" Alle leden worden om 12.40 uur by het gemeenschapshuis ver wacht. Niet in uniform, maar denk wel aan regenkleding en 50 cent.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 3