N.K.V. VENRAY Het bestuur van de Centrale N.K.V. Venray heeft zich ten doel gesteld in Sept.-Okt. van dit Jaar te starten met een gewestelijke sociale school. Vorming en scholing op sociaal, economisch en maatschappelijk gebied alsmede het taalgebruik zijn voor alle werknemers van enorm belang. Dit zeker in een tijd waarin grote maatschappelijke problemen op gebied van werkgelegenheid, sociale zekerheid en welzijn door samenwerking en overleg tot een oplossing moeten worden gebracht. De totale cursus duurt 3 jaar, waarvan elk jaar een op zichzelf staande cursus is van 60 lessen, elke les duurt 5 kwartier. De te behandelen stof is in het eerste jaar: - Maatschappelijke vraagstukken. - Staatsinrichting. - Geschiedenip van de vakbeweging. - Levensbeschouwelijke vragen. - Practisch taalgebruik. Het cursusgeld bedraagt: 75,= per jaar, voor N.K.V» leden, hun echtgenoten en leden van vrouwen beweging welke aangesloten zijn bij het N.K.V. 200,= per jaar voor niet- leden. De cursus kan pas starten als er tenminste 20 cursisten ingeschre ven zijn waarvan minimaal 15 cursisten lid moeten zijn van het N.K.V. Aanmelden voor de cursus kan schriftelijk of mondeling bij: P. Hendriks de Aide Weg 9 Venray tel: 5^1 J. v.Knippenberg v.Montfoortstraat 11, Ysselsteyn tel: 339 H. Opheij, Hubertusstraat 8 Venray tel: 3039 Of bij bestuur van eigen vakafdeling. Met de kermis gezellig uit in Café-Bar "DE-STEEG" met disco muziek. Als speciale atractie maandagavond "DUO VROLIJK" BERT EN MARIET

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 8