DORPSRAAD LEUNEN 29 maart j.l. heeft de dorpsraad een vergadering gehouden m.b.t. de nota "Beleidslijnen voor de Kleine Kernen", waarvan de gemeente had gevraagd om voor 3 april via de Rayoncommissie te reageren. Maandag 10 april is er nog een besloten vergadering geweest, aan gezien er nog verschillende afspraken gemaakt moesten worden, o.a. taakverdeling, aktiviteitenplan, begroting, vaste data's voor ver gadering, vorm van notuleren, vergaderen en publikaties in de Ruuper. De bespreking van het nieuwe Rompreglement is. verschoven naar de volgende vergadering. Aan de orde komt verder nog de "Nota bouw stenen Jeugdbeleid Venray" waarvan enkele boekjes zijn aangevraagd met een beknopte samenvatting, reaetie's hierop worden dan doorge geven aan de gemeente Venray, Verder is besloten om in een openbare vergadering alleen de agenda punten te behandelen. Mochten er agendapunten naar voren komen dan worden deze op de agenda geplaatst voor de volgende vergadering. De vergaderingen van de dorpsraad zijn vastgesteld op 11 mei en daarna op iedere 2e maandag van de maand. KORFBALCLUB ORANJE-WIT Uitslagen: Senioren - The Bleu Stars 3-1 Odos A - Junioren A 3-1 Junioren B - Peelkorf C 0-0 Aspiranten 1 - Wittenhorst 1 3-0 Grubben 1 - Aspiranten 2 1-4 Pupillen - Wittenhorst 2-1 Programma 15/16 april: Senioren, Junioren A en Aspiranten 1 VRIJ Zaterdag 13.30 uur Odos B - Junioren B vertrek 13.00 uur 11.00 uur Merels 3 - Aspiranten 2 10.30 uur 13.00 uur Maaskorf - Pupillen 12.30 uur Op zaterdag 6 mei zal er door Oranje-Wit een donateursaktie gehou den worden. Nadere bijzonderheden volgen nog. Wie een uniform van iemand wil overnemen of het hare wil overdoen, kan zich in ver binding stellen met Mevr. van Osch, St. Catharinastr. 21 tel: 37&9 O.J.C. PUREE O.J.C* Puree uit Leunen organiseert op zondag 16 april het optreden van de Slinger Land Band. Aanvang 20.30 uur; Entree 2,50

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 8