O.J.C. PUREE Op zaterdag 1 april zal in O.J.C. Puree optreden de Nijmeegse formatie GAJUS De basis voor de groep werd ruim 2 jaar geleden gelegd door Peter Willems en Ger Hoeymakers. Een jaar geleden besloten zjj het geheel te professionaliseren, wat leidde tot de aan schaf van een compleet nieuwe apparatuur en. het aantrekken van slaggitarist Piet Janssen en drummer Eené Creemers, Enige maanden geleden werd de groep uitgebreid met Euud de Groot op zijn Fender-Ehodes piano. Het repertoire van de groep bestaat uit eigen composities aangevuld met cover-versies van nummers van o.a. J.J. Cale. De muziek zou het best omschreven kunnen worden als ritmische en swingende Amerikaanse blues/rook met melodieuze samenzang en funk en jazz invloeden. Het optreden in Puree zal om 21.00 uur beginnen en de entree bedraagt 2,50. K.P.J. LEUNEN Hier volgen enkele data die je beslist even moet noteren. Dinsdag k april 20",00 uur zaal Martens. Voor. iedereen die kreatief bezig wil zijn is op deze avond welkom. Je moet er beslist eens een kijkje nemen, het is de moeite waard. Donderdag 6 april 20.00 uur zaal Martens. Algemene Ledenbijeenkomst, dit is een belangrijke avond want Wim Jenniskens treed dan af als voorzitter. Als er onder jullie belangstellenden zijn voor voorzitter en/of bestuurslid, kunnen dit door geven aan een van de bestuursle den of op donderdagavond. Ook mag je natuurlijk even komen praten en informeten naar de werkzaamheden van bestuurslid of voorzitter. Wij staan graag voor jullie klaar. Na afloop van de stemming wordt het stukje opgevoerd dat naar de Kulturele dag in Weert mag. Dus kom deze avond allemaal. Zaterdag 22 april mag Leunen naar de Kulturele dag te Weert. Alle belangstellende die graag mee willen gaan, willen die dat dan donderdag .april even doorgeven. Verder beginnen we bijna met de voorbereidingen voor de sportdag die gehouden wordt op 7 mei. Lees dus steeds goed de Euuper want daarin wordt vermeld de datum en plaats voor bet oefenen, dus kom als er gesport wordt. Hel; Bestuur,-

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 8