Pax Christi Kinderhulp zoekt kandidaat-vakantiegezinnen voor de meisjes en jongens die duidelijk iets te kort komen in West- Berlijn. Deze kunnen zich wenden tot contact-persoon: J. Bennis de Aldenweg 20 Venray tel: 0^780 - 2731 Verdere informatie wordt daar verstrekt. HANDBOOGSCHUTTERU "ST. JORIS" Vrijdag 17 mrt. J.l, werd in het clubgebouw bij Café Martens de jaarvergaderihg van de handboogschutterij St. Joris gehouden. Aan de orde kwamen o.a. - Notulen vorige vergadering; - Jaaroverzicht; - Financieel verslag; - Aftreden van 3 bestuurs leden; - Jeugdbeleid; - Vaststellen van datum koningschieten. Dhr. Reintjes las de notulen van de vorige jaarvergadering voor. Hierop kwamen geen op- of aanmerkingen zodat werd verder gegaan met hét jaarverslag. Daarin stond o.a. het behalen van het Limburgse kampioenschap bij de dames en de tweede plaats (reserve kampioene) bij het Nederlands kampioenschap door Mej. Miny Nabuurs. De prestaties die Mej. Nabuurs, W. v.Osch en P.Martens leverden in het Limburgse team kwamen aan de orde. Ook de goede klasseringen van onze zestallen bij diverse Concoursen werden nog eens opgehaald. Het vorige jaar was een goed jaar voor de vereniging. Diverse nieuwe leden hebben zich bij de handboogschutterij aangesloten. We kunnen dus wel zeggen dat de vereniging op dit moment bloeit. Ook op het financiële vlak zitten we niet slecht. De aangepaste contributie zal er voor zorgen dat we ook dit jaar weer rond kunneri komen. Nadat de verslagen voor waren gelezen kwam het. volgende agendapunt naar voren: de bestuurstermijnen van 3 van onze bestuursleden waren om. Dit waren Dhr. J,v.Osch tevens voorzitter, A. Klaassen en P. We ijs. Alle drie werden herkozen, en J. v. Osch werd ook weer herkozen als voorzitter. •t Jeugdbeleid: Het jeugdbeleid.verdient speciale aandacht. In het afgelopen jaar zijn er veel jeugdschutters bijgekomen. Dhr. C. Nabuurs heeft zich hoofdzakelijk met de zorg voor onze jeugdschutters belast. Onder zijn. leiding en supervisie zijn onze jonge schutters al tot mooie prestaties gekomen. Bij het onlangs gehouden Aspirantenkampioenschap van District II werd onze dorpsgenoot P. Wismans eerste en kampioen. Onder de eerste tien geplaatsten bevonden zich 8 jeugdschutters van St. Joris. Een prachtige prestatie van alle schutters.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 8