W.S.V. "DE BELHAMELS' Zaterdag a.a, ia er club van 14*00 tot 15.30 uur. Hartelijk dank aan alle menaen die een prijs beschikbaar hebben gesteld of op een andere manier onze kienavond tot een auccea hebben gemaakt. RPITERNIEUWS "ONS GENOT" Uitslag van de limburgae selektiewedstrijd apringen te Oapel van zaterdag j.l. Hierbij behaalde G.Reijnders met Melanie een 8e prija in de klaaae B. I daardoor afgevaardigd voor naar de M.K.B. apringkampioenaohappen te Deurne. SNEHTRIT: Wegens weeraom8tandigheden ia deze op 19 febr. niet door kunnen gaan. Deze zal alanog verreden worden, waarvan de datum nog vaatge8teld moet worden. DORPSRAAD LEUNEN Bij de op 18 en 19 febr. gehouden verkiezingen van. de vrije kandi daten voor de dorparaad waa de opkomst 33De uitslag is ale volgt: van de 407 uitgebrachte stemmen waren er 3 ongeldig. De volgende stemmen waren als volgt verdeeld: Dhr. G. Weijs 346 Dhr. F. Kateman 201 Dhr. J. Reintjes 300 Mej. G. Claessene 182 Dhr. P. Philipsen 281 Dhr, J. Janssen 154 Dhr. H. Heidens 112 Dhr. C. Spigt 135 Bij deze willen we de kiezers bedanken voor het uitbrengen van hun stemmen, ondanks de barre kou. Tijdens de besloten vergadering op 27 febr. zijn de diverse taken in onderling overleg door de nieuwe dorpsraad geregeld. Ook werd afscheid genomen van de aftredende bestuursleden. De nieuwe dorpsraad is als volgt samengesteld: J. Reintjes, de Hoef 11 Voorzitter} G. Weijs, Steegsepeelweg 16 Vice-Voorzitter; Mevr. M. Delien-LansmanMeester de Haamstraat 19 Sekretarsese; Mevr. T. v.d,Beek-v.d.Kroon, Breevenneweg 15 2e sekretaresse; P. Philipsen, Horsterweg 19 Penningmeester; F. Kateman, Leunseweg 67 1e afgevaardigde naar rayonkommissie; H. Heidens, Overbroekseweg 4 2e afgevaardigde naar rayonkommissie; P. Philipsen, Horsterweg 19 afgevaardigde naar buurtwerk; H, Heidens, Overbroekseweg 4 1e afgevaardigde naar kleine kernen; F. Kateman, Leunseweg 67 2e afgevaardigde naar kleine kernen; Mevr. E. v. Bavel-v. Nieuwenhoven, Albionstraal 9;

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 6