L.V.B. VEULEN Maandag 20 febr. om 8 uur in zaal Dirkx een demonstratie avond die wordt verzorgd door de E.H.B.O. afd. Rips. Deze avond zal gebracht worden in spelvorm. Het beloofd een intressante avond te worden. We hopen dan ook op een goede opkomst. Woensdag 22 febr. om 8 uur in zaal "In den Engel" is er in kringverband een Forumavond, hierin hebben zitting: C.D.A, Mevr. v.Soest-Jansbeken; P.v.d.A. S.Huysj V.V.D. L. v.Doorn en D'66 0. Spigt, Deze politieke avond zal zeer intressant en leerzaam zijn in verband met de komende ver kiezingen. We hopen dan ook dat vele leden er naar toe zullen gaan. Maandagavond kunt D zich hiervoor opgeven bij een van de bestuursleden. K.P.J. VEULEN A.s. vrijdag 17 febr. is de kringzeskamp. Deze wordt gehouden in het gemeenschapshuis te Leunen. Aanvang is kwart voor 8. Willen jullie dan ook om die tijd aanwezig zijn, vooral die zich opgegeven hebben voor de spelen. De rest komt natuurlijk ook want we zullen wel steun kunnen gebruiken. Denken jullie eraan dat we vrijdag 2b febr. onze dropping houden. Tot vrijdag, Het Bestuur, Op dinsdag 28 febr. om 8 uur Parochievergadering in zaal Dirkx te Veulen. Aansluitend dorpsvaadvergadering. Agenda volgende week. PONYCLUB "ONS GENOT" Zondag j.l. heeft Marly Weijs met Madel wie Du deelgenomen aan de landelijke indoorspringwedstrijden voor ponyruiters in de Rijnhal te Arnhem. Van de b5 geselecteerde combinatie's behaalde zij de 5® prijs. Proficiat MarlyI GEVONDEN: een z.g.a.n. leren handschoen. Terug te bekomen bij: J. Kusters, Albionsfcraat 13a, Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 9