VERKIEZINGEN DORPSRAAD LEUNEN Donderdag 2 februari zjjn de kandidaten voor de nieuwe dorpsraad bekend gemaakt. Aangezien de verenigingen niet in de gelegenheid waren meerdere kandidaten al dan niet gezamelijk op de lijsten te zetten» heeft het dorpsraadbestuur in overleg met de aanwezige verenigingen besloten te kiezen voor model B. Dat betekent dat de volgende verenigingen leden hebben afgevaardigd naar de dorpsraad. Zelfs. Ondernemers Dhr. G.A.H, Janssen, Albionstraat 43} Bejaarden Dhr. J. Janssen, Apolloniastraat 6; L.L.T.B. Dhr. A. v.Kempen, Scheiweg 25} Fanf-Drumband Dhr. P, Litjens, v.Megenstraat. 5} S.V. Leunen Dhr. A, Weijs, Vullingsstraat 14; L.V.B. Mevr. T. v.d.Beele-v.d.Kroonj Bree- venneweg 15; Peuterspeelzaal Mevr. M. Deliën-Lansman, Meester de Haanstraat 19? Jeugdcommissie Mevr. E. v.Bavel-van Nieuwenhoven, Albionstraat 9| De volgende personen hebben zich kandidaat gesteld voor de verkiezingen van de dorpsraad op 18 en 19 februari a.s. Mej. G. Claessens, Gussenstraat 46; Dhr. H. Heidens, Overbroekseweg 4; Dhr. J. Janssen, Gussenstraat 14; Dhr. F. Kateman, Leunseweg 67; Dhr. J, Reintjes, de Hoef 11; Dhr» P. Philipsen, Horsterweg 19» Dhr» C. Spigt, Catharinastraat 20, Dhr» G. Weijs, Steegsepeelweg 16; Totaal zullen 5 van deze "vrije" kandidaten in de dorps raad kunnen worden gekozen. Hieronder stellen de kandidaten zich aan TJ voor. Mej. G. Claessens, Gussenstraat 46. Geboren 20-1-1918 in Leunen, werkzaam op Gussenstraat 46. Jeugdleidster, geïnteresseerd in de jeugd en in het jeugd werk. Dhr. H. Heidens, Overbroekseweg 4. Geboren 26-3-1935 ia Leunen, van beroep Pluimveehouder, jaren lid geweest van Kerkelijk zangkoor.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 3