VASTENAVOND 1978 Als zondag a.s. de vastenavondoptocht eindelijk door Leunen zal trekken, mag er beslist géén alcohol mee en we rekenen erop dat iedereen zich hieraan houdt, voor zijn eigen veiligheid en voor de veiligheid van alle anderen. De route is als volgt: We stellen ons op vanaf half 2 in de Catharinastraat, richting-Steegsepeelweg, via de Vullingsstraat, Boodenstraat, Trijnesstraat, van Megenstraat, Catharinastraat, Gussenstraat, AlbionstraatCatharinastraat, Apolloniastraat en de Kapellerpad gaan we naar het plein bij het gemeenschapshuis, waar de optocht wordt ontbonden. Iedere groep of wagen moet zorgen dat hij tijdig opgesteld staat op zijn aangewezen nummer. Het nummerplaatje en het deelnemersformulier moet D afhalen bij huisnummer 13 in de Catharinastraat. Als tT later het deelnemers formulier en het nummerplaatje allebei samen weer inlevert krijgt H de optoohtsherinnering. Alleen degene die beiden inlevert krijgt de optoohtsherinnering in café Martens. De volgorde van de optocht zal zaterdagmiddag op vele plaatsen in Leunen aangeplakt staan. Als D daar zelf even op wilt letten dan is het zondag met het opstellen veel gemakkelijker. Het is van groot belang dat er in deze route vanaf half 2 niet meer met auto's gereden wordt daarvoor blijft de GUssenstraat open tot 2-uur. Voor autobezitters ie het het veiligst om geen auto's te parkeren gedurende die tijd in de route. Houdt D er rekening mee dat we om elf over twee vertrekken, dus komt op tijd. U kunt terecht vanaf half twee, dan kan de jury ook haar werk doen en dat gaat het gemakkelijkst als iedere deelnemende groep of wagen op het hem toegewezen nummer staat Opgesteld. Gevelversieringen, raamschilderijen e.d, geven de- straten een vrolijk aanzien en doen prettig aan. De prijsuitreiking na de optocht is eveneens in café Martens. Veel plezier en goed weer wenst U de optochtcommissie. RABOBANK LEÖNEN Op 22 mei 1978 vertrekt bij de Rabobank weer een G.T.W.-bus naar de Frankische Schweiz (Noord-Beieren). Begin van een 6-daagse volledig verzorgde vakantie met excursies. De basisreissom bedraagt 360,— Voor verdere inlichtingen en boekingen kunt U terecht bij de Rabobank, Albionstraat 30a te Leunen, tel. 2b2k

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 10