S.V. LEUNEN Uitslag: Wittenhorst 9 - Leunen 7 afg. Oefenwedstrijd donderdag 29 december: Leunen 1 - Venlose Boys 1 aanvang 20,00 u Deze wedstrijd wordt gespeeld op het hoofdveld van sportpark "de Wieën" in Venray. Kamp C en D jeugd Het inschrijfformulier voor het kamp kun Je nog inleveren tot 30 december. Toepen Op nieuwjaarsdag is er weer de jaarlijkse toepaktie ten bate van SV Leunen. Deze zal gehouden worden op de volgende plaatsen: De Gelderkoel in Heide, 't Veule in Veulen, soos Puree, cafë P Martens, café "de Steeg" en de Herberg in Leunen. OPHEFFING LEDENSTOP De vooruitzichten tot uitbreiding van het sportpark te Leunen zijn gunstig. De Gemeente Venray heeft de benodigde grond aangekocht waarop een derde speelveld komt, tevens zijn ook ie plannen tot uitbreiding van de kleedaccomodatie ver gevorderd. Op grond hiervan heeft het bestuur van SV Leunen besloten tot een algehele opheffing van de ledenstop. Attentie, speciaal voor jeugdspelers die binnenkort 8 jaar worden of al zijn en lid willen worden, wordt gevraagd zich voor 5 januari a.s. op te geven, in verband met elftalopgave. Nieuwe leden kunnen zich voortaan opgeven bij Th. Willemssen, Boodenstraat 3 tel. 4038. Het Bestuur van SV Leunen wenst alle leden, leiders, trainers, donateurs en supporters een voorspoedig 1978 toe. BIKKEN IN LEONEN Uitslag van 19 december: 1e prijs Mevr Simons 564 pnt. 2e prijs Dhr L. Janssen 493 pnt. 3e prijs Mevr Janssen 465 pnt, 4e prijs Dhr Custers 455 pnt, Middelprijs Dhr Heidens 399 pnt. De volgende rikavond is op maandag 9 januari a,s. om 20.00 u. in café-bar "de Steeg" te Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 5