RABOBANK LEUNEN Uitslag foto-puzzelwedstrijd. Ben groot aantal kinderen heeft meegedaan aan deze wedstrijd. In totaal waren er 212 inzendingen. Helaas waren er 94 kinde ren die Sên of meer vragen fout beantwoord hadden. De jury heeft een flink karwei gehad om uit de 118 goede in zendingen de beste slagzinnen te zoeken. Na veel overleg zijn er uiteindelijk 7 slag zinnen gekozen die volgens de jury de leukste en de meest originele waren. De kinderen die deze slagzinnen hadden gemaakt, hebben de prijs gekregen die zij op het wedstrijdformulier hadden aangekruist. Dit waren de prgswinnaars Twanny Reintjes, Lorbaan 3 te Veulen; Wim Wismans, Eykenhofweg 10 te Veulen; Henriëtte Claessens, Scheiweg 7 te Leunen; Yvonne Weys, Steegse Peelweg 16 te Leunen; Frank van Meijel, Vullingsstraat 1 te Leunen; Jeannie Jenniskens, Blankenberg 10 te Leunen en Mariëlle Weys, Vullingsstraat 14 te Leunen. Er waren echter bjj de goede inzendingen nog een aantal leuke slagzinnen. Deze vielen eigenlijk buiten de prijzen, maar de direktie van de bank heeft toen besloten een aantal troostprijzen ter beschikking te stellen. Deze troostprijzen zijn gegaan naar de volgende kinderen: Marc Muysers, van Megenstraat 2 te Leunen; Frank Mulders, Eykenhofweg 14 te Veulen; Susan Weys, Veulense- waterweg 3 te Veulen; Monique Claessens, Scheiweg 7 te Leunen; Petronella Burgers, Veulenseweg 31 te Veulen; Anita van Staveren, Jaegerhofweg 1 te Veulen; Jos Geurts, Veulensewaterweg 22 te Veulen; Wilbert Heidens, Overbroekseweg 4 te Leunen en Hubert Philipsen, Horsterweg 19 te Leunen. De prijzen zijn inmiddels aan de winnaars uitgereikt en we hopen dat ze er veel plezier aan zullen hebben. Alle kinderen die meegedaan hebben aan deze wedstrijd reuze bedankt voor jullie inzending. FANFARE-DRUMBAND "ST.CATHARINA" LBUNEN-VBULEN-HEIDE A.s. zaterdag 10 dec. receptie in het Gemeenschapshuis te Leunan. Bijeenkomst om 19.30 uur (in uniform en instrument). A.s. dinsdag 13 dec. repetitie in het Gemeenschapshuis te Leunen. Vrijdag 16 dec. is de jaarlijkse feestavond.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 7