De nieuwe algemene Missiekalender voor liet jaar 1978 is ook weer uitgegeven. Vorige jaren ontving U een kaart ter inschrijving. Dit jaar ineens 90 kalenders ontvangen. Deze worden U binnenkort door diegenen die met de Ruuper rondgaan aangeboden. Wij hopen dat velen van U deze kalender wilt kopen. De kosten bedragen 5»— per kalender. Door koop steunt IJ ook weer de missie. Met onze kermisdagen is ook in Venray het ziekentriduum nl 6 7 en 8 september. Gun de zieken ook leuke dagen. Een kleine bijdrage meer in de kerk, geeft hun daar de gelegenheid toe. BERICHTJES OVER KLAS 1 EN 2 TE VEULEN Woensdag na de kermis gaan we nog nakaarten over de kermis. De kinderen mogen dan spulletjes, die ze op de kermis ge wonnen hebben meebrengen. Daarna gaan we beginnen met het project de dierentuin. Hierbij is weer een filmstrip. Wilt U de kinderen op donderdag september speelgoeddieren meegeven en 3 plaatjes van dieren. We gaan de dieren sorteren. Welke horen in de diBrentuin, oj) de boerderij, in een huis, in een bos, welke dieren zijn wild of tam. Taal - zinnetjes maken - namen van de dieren noemen (klas 2 opschrijven). Rekenen - klas 1 opdrachten met hoeveelheden tot 10 b.v. zet 6 dieren op tafel, klas 2 sommen maken tot 20. Handenarbeid - we maken in groepjes een dierentuin, klas 1 leert de woorden: oom - sam (=olifant) - een aap - een pet - een bus - eet. Het woordje een wordt uitgesproken als 'n. VERLOREN zilveren bedelarmbandje. Henriette Claessens, Scheiweg 7 Leunen TE KOOP bloemkool M. Timmermans, Veulenseweg 62 Tel: 2016

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 7