DORPSRAAD.LEUNEN Verkiezingen^dorgsraad Leunen Zoals dit voorjaar al is aangekondigd, zullen eind oktober van dit jaar weer verkiezingen voor de dorpsraad worden ge houden. Daarbij gaat het, evenals voorjaar 1976 om een aan vulling van het dagelijks bestuur. Om het even op te frissen.............. Uit de enquete leefbaarheid is destijdse gebleken dat de bewoners van Leunen liefst hun dorpsraad zalf zouden willen kiezen. Het is nu zo geregeld, dat het dagelijks bestuur rechtstreeks wordt gekozen, en dat het algemeen bestuur bestaat uit alle groeperingen van Leunen, bijv. ook de vere nigingen. Aktiviteiten dorpsraad Hierover is -ook in dit blad- al veel geschreven. En we willen niet steeds in herhaling vallen. Maar de dorpsraad doet veel voor het bevorderen van de leefbaarheid van Leunen. Een van de laatste aktiviteiten welke nu is begonnen is het werken aan een veilig- verkeers plan voor Leunen. Want ieder zit daar een beetje over in. De dorpsraad onderhoudt ook kontakten met de gemeente en is afgevaardigd in allerlei groepen, zoals de Rayonkommissie Venray, het buurtwerk, werkgroep kleine kernen enz. Kandidaten Wij nodigen iedereen uit, er eens over te denken zich kandidaat te stellen. Diegenen die gezamenlijk iemand naar voren willen schuiven zijn natuurlijk ook vrij om dat te doen. Binnenkort zullen wij in de Ruuper meer bijzonderheden over de verkiezingen bekend maken. Stelt U zich kandidaat? prachtig Geen kandidaat? evengoede vrienden. Maar kom dan wel stemmen op 29 of 30 oktober in het gemeenschapshuis. Biedt zich aan als hulp i.d. huishouding voor woensdagmiddag en event, zaterdags (s'morgens of 'smiddags) 16 jaar T. Manders tel: 2108 Bril verloren op of nabij het sportpark. Rob Hendrix, Brienshoekweg 3 Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 3