W.S.V. "DE BELHAMELS" Haandag 30 mei (tweede Pinksterdag) gaan we wandelen in Roermond. Alle leden worden om 10.30 uur bij het gemeenschaps huis verwacht, gekleed in uniform. Denk ook aan wandelboekje regenjas, boterhammen en 0,50. Startplaats: L.T.S. Odgerus- straat 1 Roermond. OPROEPI Zoals U weet, houden wij als wandelclub regelmatig oud-papierakties. Wij zijn de mensen die hiervoor trouw hun papier bewaren uiteraard erg dankbaar en deze oproep is dan ook niet voor hen bestemd. Er zijn echter ook mensen (en blijkbaar in toenemende mate), die hun papier met de vuilnisophaaldienst meegeven. Hoewel v/e dit niemand kunnen verbieden, vinden we het toch jammer en wel om twee redenen. Over de eerste kunnen we kort zijn: voor onze aktivitöiten ten behoeve van de kinderen, is iedere aanvulling van de kas welkom. De tweede rden is een milieuaspekt. Waarom zouden we de berg afval groter maken, als er mogelijkheid is het papier nog een keer te gebruiken, (deze re-cycling spaart allicht -een boom, die anders nodig was voor nieuw papier"). Dus kijkt U eens of er ergens een plekje is waar U voor k - 6 weken Uw oud papier neer legt. Wij danken U bij voorbaat I FANFARE-*-DRUMBAND "S.T. CATHARINA" LEUNEN - VEULEN - HEÏDE Aktiviteiten: 28 mei Concert te Oirlo (zgn. Schellensfeest) 30 mei Deelname door drumband aan drumbandfestival te Oirlo 3 juni Gemeentelijk muziektoernooi te Oirlo A.s. zaterdag 28 mei zal de fanfare deej.nemen aan het "Schellens- feest" te Oirlo, Op deze avond treden de muziekkorpsen op welke onder leiding staan van dhr. Schellens.. Bijeenkomst om 19.30 ttur bij het gemeenschapshuis te Leunen. Vrijdag 3 juni zal de fanfare deelnemen aan het Gemeentel-ijk Muziek toernooi dat dit jaar gehouden zal worden in Oirlo. Als jurylid zal optreden dhr. Stalmeier. Bijeenkomst om 19«30 uur bij het gemeen schapshuis te Leunen, Zaterdag 21 med j.l, nam de fanfare deel aan het "Peeltoerjiooi" te Overloon, Het jurylid dhr. Stalmeier bestempelde de door ons uit gevoerde werken met het predikaat "goed" d.w.z, een gemiddeld puntenaantal per rubriek van 8 tot 9. Moge deze kwalificatie een goede stimulans zijn voor de voorbereiding op het bondsconcours,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 4