SPAARKAS "DE STEEG" Het ligt in de bedoeling om eind deze maand een uitstapje te organiseren. Bij het bestuur zijn de gedachten uitgegaan om b.v. op een vrijdag of zaterdag om 6 uur n«m. te vertrekken en ergens naar een bowling of kegelbaan te gaan, waar we dan ook een hartig hapje kunnen nuttigen. Na een paar uur te hebben gespeeld heeft het bestuur gedacht om eventueel naar Valkens- waard te gaan wat bekend staat om zijn talrijke café's en waar we zeker wel iets zullen vinden om de avond verder gezellig door te brengen, maar een en ander zal eerst worden bekeken, zodat we er praktisch zeker van zijn op een geslaagde avond te kunnen rekenen. P.S. Mochten er onder de leden nog andere suggesties of ideen leven dan worden die gaarne komend weekend ingewacht in café bar "de Steeg" of bij een van de bestuursleden. Wij komen hier nader op terug. Het BestuuPt KORFBALCLUB ORANJE-WIT Uitslagen: Odos - Senioren afgelast Junioren A - Roka A 0-2 Junioren B - Wittenhorst A 1 - 0 Aspiranten 1 - Wittenhorst 1 0 0 Aspiranten 2 - Swift 2 0-0 Programma 9/11 april: Maandag 11.00 uur Top - Senioren Zaterdag 15.00 uur Vonckel Girls A - Junioren A vertrek 1^.30 u 13.00 uur Odos B - Junioren B vertrek 12.30 u 1^.00 uur Maaskorf 1 - Aspiranten 1 vertrek 13.30 uur. Aspiranten 2 vrij. W.S.V. "DE BELHAMELS" Zaterdag a.s. is er club van twee uur tot half vier. We gaan knutselen voor Pasen, dus breng pen of ander tasje mee. Op tweede paasdag gaan we wandelen. Dit in plaats van de afge laste tocht van zondag j.l. Hopelijk is het dan mooi weer. Alle leden worden om 10.^5 uur bij het gemeenschapshuis verwacht. Niet in uniform, eventueel wel een lange broek. Meenemen: wandeiboekje, regenjasje, boterhammen (met naam) en 0, Startplaats: Gemeenschapscentrum Julianastraat 20 Belfeld.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 5