O.J.C. PUREE A.s. vrijdag 7 jan. is er in Puree wederom een belangrijke bezoekersvergadering, waar o.a, een geheel nieuwe bargroep gekozen zal gaan worden. Verder zal er in kleine groepjes gepraat gaan worden over: Functioneren van de verschillende werkgroepen (zoals b.v. aktiviteitengroep) en het bestuur. Inrichting van Puree, wat moet er nog veranderen aan de inrichting, hoe en-vooral door wie? Verder kunnen de bezoekers al hun bezwaren e.d. op die avond kwijt, laat bezwaren e.d. (mogen ook komplimentjes zijn) eens niet tussen de vergaderingen door horen, maar vertel ze ook eens op de vergadering zodat ook anderen hier hun mening over kunnen zeggen. Dus wil je wat te zeggen hebben over het hoe en -wat van Puree, wil je echt meewerken aan goed open jongerenwerk kom dan a.s. vrijdag om half 8 naar Puree en en praat en doe meel A.s. zondag om 11.00 uur is er weer een openbare stichtings- bestuurs*- vergadering in Purèe. Daar eeft van onze stichtingsbestuursleden (t.w. Martien Kanters) te kennen heeft gegeven er liever, door tijd gebrek en andere zaken, mee op te houden, zoekt OJC Puree een nieuw stichtingsbestuurslid. Mensen uit Leunen e.o. laat Puree niet in de kou staan en geef je op, als stichtingsbestuurslid. Zodat ook ouderen mee kunnen werken aan goed open jongeren werk in Leunen. Op 8 jan. zal er een volleybal wedstrijd plaats vinden tussen Hat dames- en het heren zestal van Puree. De wedstrijd zal plaats vinden in de sportzaal van het vormingscentrum in Venray. Voor al Uw verse groenten en fruit naar.: GROOTHANDEL HOUBEN B.V. Horsterweg 10a Leunen Zaterdags 'smiddags gesloten

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1977 | | pagina 5