RIKKEN IN LEUNEN A.s. maandag 11 okt. start S.V.Leunen weer met de jaarlijkse 3erie rikwedstrijden en wel om 8 uur in café Martens. Wij hopen uiteraard al onze trouwe rikkers en riksters weer te kunnen begroeten. Voor diegenen, die wel kunnen rikken, maar nooit aan wedstrijden hebben meegedaan, willen we hier een korte uiteenzetting geven hoe het op zo'n rikwedstryd toegaat. Om te beginnen betaalt ieder ƒ1,- in- leggeld en trekt een nummer, dat bepaalt aan welke tafel men speelt voor de 1e en 2e ronde. Er is een reglement en een puntentelling. De winnaar van een spel krijgt punten, de verliezer betaalt in de pot een gelijk aantal centen. Bijv: A en B spelen samen rik en be halen net voldoende slagen. A en B krijgen dan reder 20 punten terwijl C en D ieder 20 centen betalen. Of: A speelt piek en ge haald. A krijgt 21 punten, B, C en D betalen ieder 7 centen. Verliest A zonder slagen te kort dan betaalt hij 21 centen, en krijgen B, C en D ieder 7 punten. Na 20 spelen (1e ronde) is het wisselen van tafel, zodat ieder bij andere spelers komt. Na de 2e ronde bepaalt het totaal aantal behaalde punten wie in de prijzen valt. (afhanke lijk van het aantal tafels 3 tot 5 prijzen ter waarde van ƒ15»- of minder). Bovendien is er een zgn, middelprijs voor wie het dichtst bjj het gemiddelde aantal punten is geëindigd. We hopen met deze uitleg dames en heren die graag rikken duidelijk te hebben gemaakt dat er gewoon gerikt wordt zoals bij u thuis en dat u echt niet moet denken dat alleen "profs" kunnen winnen} Het zijn gezellige avonden en u steunt de voetbalclub door deel te nemen. De 24 avonden zijn meestal iedere 2 weken op maandag en worden bekend gemaakt in Peel en Maas, de Ruuper en Heide nieuws. Tot ziens op een onzer rikavonden! c T r Bestuur S.V. Leunen O.J.C. PUREE A.s. zondag 10 okt. doet Puree mee aan het voetbaltournooi in Kessel. We vertrekken om 10 uur in Puree. De suporters moeten zelf voor vervoer zorgen. Wie er graag aan muziek wil doen of aan schilderen kunnen zich melden bij Claus Lutje. A.s. maandag 11 okt. is er aktiviteiten vergadering die begint om 7 uur. W.S.V. DE BELHAMELS Zaterdag a.s. club van 14.00 tot 15»30 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 14