Om al deze muzikale jongelui zit de fanfare te springen, want: - Bij voldoende theoretische kennis (eventueel blijkend uit een A.M.V. of I.V.M. diploma) kan men deelnemen aan de hafa- opleiding van de Muziekschool te Venray. De hafa-(harmonie- fanfare opleiding is een instrumentale opleiding voor leden van de plaatselijke muziekgezelschappen»* - De kosten voor een dergelijke opleiding bedragen voor 1977 voor leerlingen beneden. 21 jaar: ƒ159»- en leerlingen boven 21 jaar: /317,- - Door middel van het lidmaatschap van onze vereniging kan de leerling(e) deelnemen aan deze hafa-opleiding. (contributie voor aspirant 12,- per jaar) Hij of zij krijgt dan van de fan fare een instrument in bruikleen en krijgt bovendien via onze vereniging nog een korting op het lesgeld. - Na een opleiding van 1£ jaar kan de leerling(e) het A-diploma behalen waarna hij of zij mag meespelen in het muziekkorps. Daarna is er nog een mogelijkheid om verder te studeren voor het B, C of D diploma. - Onze vereniging verlangt van de leerling(e) dat hij of zij de lessen trouw bezoekt en na het behalen van het A-diploma zich als een aktief lid voor de vereniging inzet. Uit het bovenstaande zal U duidelijk zijn geworden dat de muziek» beoefening bij onze fanfare geen dure hobby blijkt te zijn. Tevens is de muziekbeoefening een hobby die je gedurende je hele leven kan beoefenen (het oudste aktieve lid van onze fanfare is 76 jaar). Of het repertoire zo saai blijkt te zijn, daar kunt U zich van overtuigen als U eens een repetitie bezoekt (dinsdagavond is het Gemeenschapshuis Leunen). Hebt U interesse, kom eens kijken en luisteren of neemt U eens contact op met de secretaris van de fanfare: P. Smits, Vullingsstraat 26 Leunen. Eventuele opgave gaarne v6ór 15 december TE KOOP: Kinderfiets 6-9 jaar Catharinastraat 15 Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 13