LUCHTBUKSVEEENIGING "DE ROOS" LEUNEN De eerste op 2 okt. j.l. gehouden wedstrijd tegen Helden- Panningen is een sukses geworden voor onze nog jonge vere niging. De eerste overwinning werd binnen gehaald, het eerste viertal ging naar Helden-Panningen 2 en won met 125 ringen verschil. Het 2e viertal schoot thuis tegen Helden- Panningen 1 en won met 32 ringen. De beste schutter van De Hoos was ons jongste lid W Koenen met 259 ringen. De kompetitie is goed begonnen. Vanaf 2 okt. iedere zaterdagavond 6 uur wedstrijd in verenigingslokaal P Martens, Zij die interesse in deze sport hebben, kom kijken en sluit U aan. We kunnen nog goede schutters gebruiken. DRUMBAND "ST CATHARINA" De drumband van fanfare "St. Catharina" Leunen-Veulen-Heidë behaalde op het 19 sépt. j.l» te Posterholt gehouden Bonds- concours in de 3© divisie een eerste prijs met promotie naar de 2e devisie met 193 punten. Tevens behaalde de tambourmaitre de tanibourmaltre-prijs in. de 3e devisie. Naar aanleiding van de'Ze successen zullen bestuur, instructeurs en leden van de drumband recipiëren op vrijdag 8 okt, a.s. van 20.30 tot 22.00 uur in het gemeenschapshuis te Leunen. De stemmingsmuziek bij deze gelegenheid zal worden verzorgd door de "Froliche Rübensammler". Het bestuur van fanfare-drumband "St.Catharina" Leunen-Veulen- Heide wil haar drumband aanvullen en eventueel uitbreiden met enkele aspirant-drummers. Diegenen die interesse hebben in deze prachtige vorm van vrijetijdsbesteding worden verzocht zich op een der repetitieavonden bij de instructeur aan te melden. De re petities zijn op dinsdag en donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. Bestuur en leden van de fanfare-drumband "St. Catharina" Leunen- Veulen-Heide bedanken bij deze al diegenen die op eni gerlei wijze bijgedragen hebben aan het welslagen van de "Muziek feesten" bij gelegenheid van de officiële ingebruikname der nieuwe uniformen. Een bijzonder woord van dank aan alle gezinnen die onze gasten uit Anhoven zo voortreffelijk hebben gespijsd en begeleid. Bestuur en ledên fanfare-drumband "St. Catharina"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4