K.P.J. LEUNEN Graag willen we nog even vermelden dat we zaterdag de uit wisseling met Mierlo-Hout hebben. Zorg wel dat je ruim op tijd in zaal Martens bent, we verwachten hun om 13.30 uur en dan zou het wel een beetje sneu zijn als we dan nog niet bij elkaar We. hopen een middag boordevol plezier te kunnen presenteren door middel van: toneel, voordrachtjes, kwis enz.enz. Om half 6 kun je met de gast naar huis voor te eten waarna je om 8 uur terug wordt verwacht. De avond wordt verzorgt door het dansorkest The Black Boys. Verder is er nog te vermelden dat de kulturele werkgroep op maandag 29 nov. weer bij elkaar komt er wordt dan met verf ge werkt, Ga gerust eens kijken en meedoen je bent er echt niet de enigste uit Leunen. En dat ook weer om 8 uur in zaal Martens. DORPSRAAD LEUNEN In januari 1977 zal in Venray een cursus "Kleine Kernen" worden gehouden. Een ieder die interesse heeft om deze cursus bij te wonen kan zich opgeven "oq de Hr.G.Weys, Steegse Peelweg 16 te Leunen. De kosten bedragen.16, per persoon. Hieronder volgt een korte inhoud van de cursus. De.sterk verminderde groei van de bevolking, het afnemende aantal bewoners per woning, de trek van de bevolking uit de steden e.d. zijn allemaal verschijnselen die de kleine kernen centraal in de belangstelling hebben geplaatst. Alleen opvangen eigen groei - wat is dat trouwens - zegt de een, voorkomen dat dorpen vergrijzen, zorgen dat er een behoorlijk voorzieningsniveau mogelijk wordt of blijft: goede scholen, verenigingsleven, winkels, zegt de andere. De docenten zullen "de problematiek ieder vanuit hun ge zichtshoek toelichten; de derde avond wordt de film kleine kernen vertoond en toegelicht. Indien de deelnemers zulks wensen zal aan de cursus nog een vijfde avond worden toegevoegd; Een gezamenlijk rollenspel met de uitbreiding van een kleine -kern als inzet-- WELPEN "DON BOSCO" LEUNEN Mededeling van de staf. A.s. donderdag 2 dec. komt de Sint met zijn pieten bij ons in de blokhut. Aanvang half 7. Degenen welke de 3.voor dit feest nog niet hebben betaald, kunnen dit a,s. zaterdag meebrengen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 13