W.S.V. DE BELHAMELS Zaterdag a.s. is er club van l'f.OO tot 15,30 uur. Maandag 17 sept. wordt*weer oud papier opgehaald in de kom van Leunen, Wilt U het oud papier om 17.00 uur buiten zetten? Vorige week hebben we middels *n schrijven om hulp gevraagd van ouders die de beschikking hebben over een traktor met wagen of vrachtauto of iets dergelijks om papier mee op te halen. Dit, omdat we binnenkort 't busje wat we nu gebruiken niet meer kunnen gebruiken. Helaas heeft nog niemand gereageerd. We hopen echter alsnog op hulp, daar we deze bron van inkomsten niet kunnen missen. K.P.J. LEUNEN Op de vergadering j.l. werd besloten om bij voldoende deelname weer een reis te maken naar de wijnstreek van Duitsland en wel op 9 okt. Alle jongens en meisjes en/of vriend(in) die graag mee gaan kunnen zich tot dinsdag 28 sept, opgeven., en s.v.p. ƒ15»- betalen. Na 28 sept. kun je je niet meer opgeven ook al zou er nog plaats zijn hou daar even rekening mee Opgeven bij Litjens, Albionstraat ^8 of Jenniskens Mr de Haanetr 6. Een papiertje met naam en adres en 15»- is voldoende. Grijp deze kans het is best de moeite waard. O.J.C. PUREE Presenteert op vrijdag 2k september de Folkgroep SYCAMORE ter gelegenheid van het vier jaar bestaan. Het optreden vindt plaats in het gemeenschapshuis te Leunen, aanvang 20.30 uur, entree 3»~ A.s. zondag 26 september is er een bezoekersvergadering. We begin nen om half 3. Het Boekwerk Puree Verleden Heden en Toekomst is uit. Dit is te koop voor slechts 75 cent achter de bar. De Leunse en Veulense ruiters danken -mede namens Bestuur en leden van L.R.V. "Nobel" Oostrum- voor de har telijke felicitaties, bloemen en ge schenken welke zij hebben mogen ontvangen bij hun receptie ter gele genheid van het behaalde Limburgse kampioenschap.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4