MUZIEKFEESTEN - FANFARE-DRUMBAND "ST.CATHARINA" Bij gelegenheid van de officiële ingebruikneming der nieuwe uniformen zal fanfare-drumband "St. Catharina" Leunen-Veulen-Heide feest vieren en wel op zaterdag en zondag 25/26 september. Het is nu ongeveer een jaar geleden dat onze vereniging de eerste schreden zette op de weg naar een hernieuwde uniformering van het fanfarekorps. In een betrekkelijk kort tijdsbestek werden de beno digde middelen vergaard door middel van diverse akties, zoals een bliksemaktie, kledingaktie en loterij, maar ook door steun van begunstigers uit particuliere- en bedrijfssector. Onvermeld willen wij ook niet laten de steun van de L.V.B. afd. Leunen en van de Gemeente Venray. Last but not least noemen wij de eigen leden en bestuursleden die allen bereid waren de pantalon voor eigen rekening te nemen. Op zondag 26 sept, is het dan zover en zullen de uniformen offi cieel, (ze waren al enkele maanden on-officiëel in gebruik) in gebruik worden genomen. Dit gebeuren, dat een enigszins officieel karakter draagt door de medewerking van wethouder van Oers, zal plaatshebben na de eucharistieviering en wel om 11.00 uur. Het Bestuur en de leden van fanfare-drumband "StT Catharina" willen bij deze iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen aan de totstand koming van de hernieuwde uniformering van het korps hartelijk dank zeggen en gaarne uitnodigen voor een bezoek aan de "Muziekfeesten". PROGRAMMA: Zaterdag 25 segt. Festival voor drumbands en tamboerkorpsen van de groep Venray. aanvang: 17.00 uur Blaaskapellenfestival m.m.v. blaaskapellen uit Wanssum, Vortum- Mullem, Oploo, Milheeze en Helden-Beringe. aanvang: 19.30 Vanaf 22.00 uur stemmingsmuziek door blaaskapel "Freunde-Echo" uit Overloon. Zondag 26 sept. Eucharistieviering m.m.v. "Zangerthes van St, Frans", aanvang: 10 uur Officiële ingebruikneming der uniformen door wethouder vain Oers. Früschoppen m.m.v. "Musik-kapelle uit Anhoven. aanvang: 11.15 uur. Muzikale rondgang door de kom van Leunen m.m.v. "Schützenbruder- schaft" en "Musik-kapelle" uit Anhoven in folkloristische kleder dracht en fanfare-drumband "St, Catharina". aanvang: 16.30 uur. Muziekfestival m.m.v, muziekgezelschappen uit de regio, aanvang: 19.30 uur. vanaf 22.00 uur stemmingsmuziek.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4