Mochten ook de andere ouders hierin nog geïnteresseerd zijn, dan zijn ook zij van harte welkom. Om half 9 dan voor alle ouders. Persoonlijke uitnodiging volgt nog. Wilt U üw kleuter morgenvroeg 'n spiegel meegeven. We gaan hiermee ons gezicht bekijken, bespreken en daarna tekenen. Met de kermis hebben de kleuters de hele week vrij van school. Na de kermis volgt 't projectje "de kermis". Waarom na de kermis zult U misschien denken. Wel het kind moet eerst de dingen waargenomen hebben, voordat het erover kan praten en werken. We zouden U ouders dan ook willen vragen om met Uw kind de kermis te bezoeken en vooral alles goed te bekijken en samen te bespreken, zodat we het op school kunnen uitwerken. We beginnen maandag 13 sept. dan ook met 'n "leergesprek" Tijdens zo'n gesprek mogen alle kinderen hun opgedane ervaringen vertellen, We letten hierbij deze keer speciaal op 't goede gebruik van de voorzetsels alsook op de juiste benamingen van alles wat met de kermis te maken heeft. BERICHTJES OVER KLAS 1 EN 2 VEULEN Na de kermis beginnen we aan het project "de Dierentuin". De nieuwe woorden voor klas 1 zijn: een - aap - pet - sam olifant) bus - eet - oom. Beide klassen zoeken plaatjes van dieren zowel wilde als tamme dieren. Ook kijken we thuis of we speelgoed beestjes hebben. We gaan er taal en rekenoefeningen mee maken. We brengen de plaatjes woensdag 8 september mee. O.J.C. PUREE Werkgroep puree. We zijn weer begonnen met frisse moed. We zitten weer elke woensdagavond om half 8 op het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a Venray. Er kunnen zich nog mensen opgeven bij Gerrit Jenniskeno of Jan Hendrix. Handenarbeidgroep. We gaan weer van start. Je kunt je opgeven bij Piet Bistervelts voor 12 september. A.s. zondag 5 september is er Bar-vergadering. Deze vergadering welke om 2 uur begint is openbaar.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 8