l.V.B. AFP. LEUNEN Op donderdag 9 sept. beginnen we weer met ons nieuwe programma. Om 7.30 uur H Mis, daarna jaarvergadering met jaar- en financieel- verslag. Spreker van die avond zal zijn Dhr. Jo Wijnen van het dagblad Nrd. Limburg, die met ons van gedachte wisseld over onze en zijn mening van de hedendaagse krant, verder is er op deze avond gelegenheid op te geven voor de Herfstwandeling en de excursie "Heinekens bier". Herfstwandeling, deze is gepland op donderdag 23 sept. vertrek aan het gemeenschapshuis om half 2, de wandeling wordt gehouden in de Geysterse bossen, we zijn om 3 uur weer thuis. De onkosten zijn /'f,- per pers. betalen bij opgave voor 13 sept. Op 5 okt. is de excursie naar "Heinekens bier" in Den Bosch, we kunnen hier maar met 50 dames naar toe, het is dus raadzaam als graag mee gaat, zo spoedig mogelijk op te geven. Vertrek aan het gemeenschapshuis 's-middags om kwart vóór 1 thuiskomst 10 uur 's-avonds. Na de excursie wacht ons een koffietafel bij de Lauw in Zeeland (N.B.Onkosten voor reis en koffietafel z§n ƒ15»- per pers. betalen bij opgave voor 15 sept. Ook over de modeshow die op 6 okt. is wordt verder geinformeerd Verder wordt in kringverband, zoals TJ in het programma gezien hebt, een cursus Engels en Volksdansen gegeven, ook zijn er enkele discussieavonden, maar hierover hoort U meer op de vergadering. We hopen U dus allen op deze jaarvergadering te ontmoeten, er wordt veel besproken wat misschien voor van belang is in de komende maanden. Het Bestuur, BEJAARDEN VAN LEUNEN Vrijdag 10 sept. weer sporten om k uur 's-middags. «ij hopen „een op veel deelleners. B,3siar4e„ „r. Len„„ TE KOOP; 1 ha, Snijmais. A. van Dijck, Veulenseweg 19 Leunen TE KOOP; Soeperwten - 1 ha snijmais kindervoetbalschoenen m. zo goed als nieuw W. Louvet Drabbelsweg k Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4