INDIAANTJE SPELEN KOM NOU! Het hedendaagse handboogschieten is beslist niet het rondlopen met pijl en boog van met veren getooide kinderen. Handboog- schieten is een sport die zich erg ver ontwikkeld heeft, waarbij concentratie, conditie en zelfbeheersing een grote rol spelen. In Leunen wordt deze sport al 75 jaar beoefend. Hebt U interesse kom eens kijken, bij P Martens. Iedere dinsdag en vrijdagavond wordt er door de leden van de Handboogschutterij "St. Joris" getraind op de automatische banen. HOOS Dit zullen wij weer vaak horen op het door ons georganiseerde na tionale concours. Dit concours vindt plaats op 18, Zk en 25 juli aan de Lorbaan te Veulen en wordt gehouden ter ere van ons 75-jarig bestaan. U bent als toeschouwer van harte welkom. De toegang is gratis. Het is echter niet verboden onze vereni ging te steunen door de aankoop van een sticker of door het gebruik van consumpties. S.V. LEUNEN Uitslagen: Leunen C2 1e prijs tournooi Leunen Leunen C3 3e prijs 11 In verband met de officiële opening van het jeugdhuis te Leunen op zondag 20 juni worden de volgende spelers verwacht, bij de oude meisjesschool met voetbalkleren en witte broek plus gymschoenen om 1.^5 uur. W. Verheyen C1 Guus Reintjes C1 H. Jenniskens C1 R. Fleurkens C2 W. Loenen C2 T. Theunissen C2 A. Weys C3 L. Verbraak C3 P. Fleurkens C3 H. Kunen C3 Programma zaterdag 19 juni: Veteranen Walsberg - Leunen zie opstelling. Mededeling: Voor de spelers die in het stil seizoen door willen trainen wordt de mogelijkheid geboden dit te doen o.l.v. J. Terpstra. Deze trainingen beginnen op 23 juni a.s, om 20.00 uur hij de ballonzuil te Merselo.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 6