BEJAARDEN LEUNEN Zondag 20 Juni open dag De Kruuze, informatie over verple ging, verzorging, bezigheidsactivering grote loterij met prijzen uit de bezigheidstherapie. De leden en leidsters van de handenarbeidsclub van Venray kom en Veulen nodigen U gaarne uit voor een tentoonstelling van werkstukjes die deze clubs gemaakt hebben. Deze ten toonstelling zal worden gehouden in de parochiezaal van de Vredeskerk op 18 juni van 7 tot 9 uur. Zaterdag 19 juni van 1^ tot 17 uur en zondag 20 juni van half 11 tot half 1 en van 18 tot 19 uur. U bent van harte welkom. Het Bestuur, RUITERCLUB NOBEL OOSTRUM Zondag 13 juni j.l. werd door onze vereniging deelgenomen aan het concours hippique georganiseerd door de rijvereniging Maas en Viltruiters te Beugen, Onze amazone's en ruiters van Leunen en Veulen behaalden de volgende prijzen: Met het viertal klasse licht haalden we de 1e prijs met 138 punten. Daarbij stonden we met 8 punten los van de 2e plaats: Rijvereniging St. Michiel van St. Michielsgestel. In deze ring (5) hebben 10 verenigingen deelgenomen. Individuele dressuur klasse Z1 Ring 8: J Vleramix met Pussicat 1e prijs. Klasse L1 Ring 23: P Reintjes met Kantor 7e prijs. Ring 21: Mevr Kuenen met Markies 7e prijs. J Hendriks met Blackie 8e prijs. A.s. zondag 20 juni gaan we naar het concours in Bakel, daar komen we met een 8-tal uit. GEVRAAGD: Aardbeienplukkers sters Niet beneden 12 jaar. M Manders, Laagriebroekseweg 15 tel: 2108 Met de kermis ben ik m'n blauwe Peudgeot wielrenfiets kwijt geworden. Wie kan mij helpen hem terug te vinden? v. Aerts Veulen Tel: 2h0k

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 5