EERSTE WIJKVERENIGING LEUNEN Onze vereniging opgericht mei 1971 viert deze maand haar 1e lustrum. Toen in 1971 uit de dorpsraad het idee kwam om in Leunen enkele wijkverenigingen op te richten, sloeg dit in onze buurt goed aan. Er werd een werkgroep gevormd o.l.v. Hr. Voesten (voorm bestuurs lid dorpsraad) die alle bewoners persoonlijk benaderden. De werkgroep belegde de eerste ledenvergadering waarbij een bestuursverkiezing plaats vond. Het eerste jaar was voor het bestuur een moeilijk jaar maar in onderling overleg en goede samenwerking met de leden ontstond een gezonde vereniging, In het begin omvatte onze vereniging de volgende straten! Boodenstr, Trijnesstr, v Megenstr. en Vullingsstraat. Door o.a, nieuwbouw zijn er de volgende straten bijgekomen! Weth. Reintjesstr. Reet. Nabbenstr. Loenerveld, Steegse Peelweg en Mr. de Haanstraat, waaruit wij al veel nieuwe leden hebben mogen begroeten. Momenteel bestaat onze vereniging uit 75 gezinnen en is nog steeds groeiende. Door het bestuur werden regelmatig evenementen georganiseerd, w.o. dropping, oriëntatietocht, kienavond, carnavalsbal- St. Nicolaasmiddag, kindermiddag enz. die allen zeer goed werden bezocht. Terugkijkend op deze 5 jaren menen wij te mogen stellen dat onze vereniging in een behoefte voorziet en bijdraagt tot een beter leefklimaat in onze buurt. Wij hopen dat deze sfeer in onze vereniging zal blijven voortbestaan en mag uitgroeien tot een nog groter ledenbestand. Voor de viering van het 1e lustrum werd een werkgroep gevorma die d.m.v. verschillende acties het geld hiervoor benodigd bij elkaar zou proberen te brengen. In die opzet is de werkgroep tenvolle geslaagd, dankzij de spontane financiële medewerking van alle leden. De werkgroep heeft dan ook 't volgende programma kunnen vaststel len: Vrijdag 28 mei! Grootse feestavond voor de ouderen in zaal Martens m.m.n. orkest "de Avanti's Alle leden worden op deze avond verwacht. Dinsdag 15 juni! Dagtrip per bus naar de EFTELING voor alle kinderen van onze leden,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4