K. P. J. LEUNEN Gelukkig hadden het er veel begrepen dat je op een voet balveld geen film draait, dus liep er niet veel spaak. Die film is op maandag 24 mei om 8 uur in zaal Martens. We hopen wel dat jullie allemaal komen omdat daarna nog voldoende is na te praten over onze laatste bijeenkomst in juni, en nog enkele andere zaken Dinsdag 25 mei oefenen we voor het laatst voor de sportdag. Kom dan wel zeker om 8 uur naar het voetbalveld want anders is het donker voor onze 2 pyramide's overeind staan. W.S.V. DE BELHAMELS Zaterdag a.s. is er weer club van 14.00 - 15.30 uur. Zondag gaan we een boswandeling maken in de bossen van "De Hamert" in Arcen. Alle kinderen worden om 13.50 uur verwacht bij het gemeenschapshuis. Meebrengen: Regenjasjes, wandelboekjes en ƒ0,50. Dus geen brood en geen uniform. Aan onze oproep voor nieuwe leidsters hebben 2 meisjes ge hoor gegeven en wel Nelly Willemsse en Elly Voermans. Gebruikelijk is dat ouders het voorbeeld geven aan de kinderen. Dit keer is het omgekeerd want er zijn nog geen ouders geweest die gereageerd hebben op onze oproep. Maar misschien bent U het vergeten. Belt U dan alsnog even? 2676. Bij voorbaat dank. DE RUUPER Komende weken zal het abonnementgeld 1976 voor "de Ruuper" worden opgehaald bij de gezinnen waar dit niet automatisch van de bankrekening is afgehouden. Het abonnementsgeld voor 1976 bedraagt 7»50 Wij wijzen op de mogelijkheid via een machtiging bij de bank het abonnementsgeld automatisch te voldoen, hetgeen voor U en voor onze administrateur een groot gemak betekent. TE KOOP Dagelijks verse asperges. Catharinastraat 7 TE KOOP GEVRAAGD: Een paar rijlaarzen maat 37-38 John Dumont, Meester de Haanstraat 18 tel: 4774

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 7