AAM ALLE IN V/ON ER S VAN LEUNENVEULEN EM HEIDE Het terreintje achter de kleuterschool moet opgeknapt worden. Het is de bedoeling dat het geheel opgehoogd wordt, de afras tering hersteld wordt en een tegelpaadje en een zandbak van houten paaltjes aangelegd worden. Het geheel moet afgewerkt met graszoden. Op dit moment zqn er nogal wat mensen (vooral jongeren) werkloos. Misschien dat er ook in Leunen of omgeving mensen zonder werk zijn die er iets voor voelen om hieraan als vrijwil liger mee te werken. Wanner men werkloos is mag normaal geen werk verricht worden, maar sinds kort wordt door de Stuurgroep Jeugdwerkloosheid ontheffing van deze regeling gevraagd voor dit soort projekten. Wanneer iemand hiervoor interesse heeft of hierover informatie wil hebben kan kontakt opgenomen worden met Stuurgroep Jeugd werkloosheid. Dhr. G. Jenniskens, of Mevr. van Helmond Bergweg 4, Venray. Catharinastraat 18, Leunen Tel: 04780 - 3676. Tel: 04780 - 2773. O.J.C. PUREE In verband met het overlijden van ons Stichtingsbestuur-lid T. Hendrix uit Ysselsteyn, zoeken wij een nieuw bestuurslid. Iemand die graag met de jeugd te doen heeft en ouder is dan 21 jaar kan zich aanmelden als kandidaat. Ma verloop van tijd zal hij dan bericht krijgen of hij al dan niet de bestuursfunctie zal kunnen gaan bekleden. Opgave bij: J Hendrix, Jan Poelsweg 7» Ysselsteyn. of: P Bistervelts,_Steegsegeelweg 55» tel: 2171. Enkele jongeren uit Puree willen in de toekomst meerdere aktiviteiten organiseren voor de jeugd van 12-16 jaar. Tot nu toe hebben we niet veel meer gedaan dan discoavonden. Als er ouders of jongeren van deze leeftijd zijn die suggesties hebben kunnen deze doorgeven aan: E. Stevens, Gussenstraat 19 of in de soos. A.s. vrijdag 21 mei worden er films gedraaid in Puree. Een muziek film en de "Dolle Dwaze waaghalzen van de scherpe bochten". De aanvang is 19.00. Entree js_gratis._

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4