W.S.V. "DE BELHAMELS' Zaterdagmiddag clubmiddag van 14,00 - 15.30 uur. Zondag 2 mei a.s. starten we met onze wandelaktiviteiten. We gaan n.l. wandelen in Stevensweert. Alle leden worden om 11.40 verwacht op het plein bij 't Gemeenschapshuis. De bus vertrekt om 11.45 uur. Als het niet te koud is wandelen we in uniform. Verder meebrengen: wandelboekje, boterhammen, regenjasje en ƒ0. In Stevensweert is de start om 13.00 uur vanaf clublokaal "Oud Klooster" Markt 6. 1 de komende tijd de volgende aktiviteiten Verder hebben gepland, een i 16 of 23 mei eind mei 10-11-12-13 juni 27 juni 22 augustus 12 september 8 augustus 3 oktober 31 oktober 21 november ander onder voorbehoud: Vrije tocht naar de Hamert Ouderavond Avondvierdaagse Venray Vrije tocht naar Wanroy Wandeltocht in Venray Boswandeling in Sterksel Vrije tocht naar Steyl-Tegelen Wandeltocht in Someren Vrije tocht naar Berg en Dal St, Nicolaastocht Afferden L.V.B. AFD L5UHEN Maandag 3 mei om 8 uur kienavond voor de leden van de L.V.B. Donderdag 6 mei Kringbedevaart te Oostrum, om 8 uur. H Mis die gezongen wordt door het Dameskoor van Leunen. K. P. J. LEUNEN 6 Mei a.s. heeft de Rabobank uit Leunen voor ons een leerzame avond in elkaar gezet. Er komt dan waarschijnlijk een spreker die jullie alles uit zal leggen over het geldwezen. Als het even kan zal die spreker ook nog een film draaien. Laat deze kans niet zo voorbij gaan, je wordt er altijd slimmer van als dat je al bent. Alle leden van kring Venray zijn dan van harte welkom. Tot 6 mei a.s. om 20.00 uur in foyer van h§.t gemeenschapshuis in Leunen,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4