WEEKAGENDA GEMEENSCHAPSHUIS Zaterdag 2^/** Maandag: 26/A" Woensdag 28/A Donderdag 29-^8 Zaterdag 1/5: 18.00 Jeugdbal disco "New City" 20,00 K.P.J.L. 19.15 Sporten K.M.G. 20.15 Sporten Dames Uitwisseling K.P.J.L. 20.00 Gehuwdenbal orkes^ "DALONI'S" Rectificatie Uitslag drumband concours Lottum: Peter Jacobs 1e prijs De repetitie van a.s. dinsdag is in het gemeenschapshuis te Heide. DORPSRAAD Op 12 april j.l. hield de Dorpsraad haar algemene vergadering. Dhr. Janssen was namens de middenstand aanwezig. Hij werd hartelijk welkom geheten. Het financieel verslag over 1975 werd behandeld, evenals een voorlopige aktiviteitenlijst. Deze moeten aan de gemeente overlegt worden, om voor subsidie in aanmerking te komen. De aktiviteitenlijst zal, uitgehreid met de wensen, die uit het dorp naar voren komen t.z.t. gepubliceerd worden. Dhr. van Dijck besprak het jaarverslag van het buurtwerk. Geïnteresseerden kunnen het verslag bij dhr. Baltussen aanvragen. Over het gevaarlijke fietspad is een brief naar de Rayonkommissie gezonden, door het schoolbestuur, de oudervereniging en de dorpsraad gezamelijk. Dhr. Reintjes deed verslag van de vergadering met de Gussenstraat over de verkeerssituatie. Het verslag zal samen met een brief van de dorpsraad met het verzoek om overleg, naar de gemeente gezonden worden. Over Leunen bestaat een film. Deze is ons ter overname aan geboden. Omdat de film veel moet kosten is er overleg gaande hoe zij voor het dorp behouden kan blijven. De grenswijzigingen voor Leunen zijn besproken. Zoals al eerder medegedeeld is, hangt een kaart in de Rabobank. Zodra wij de reakties van de betrokkenen binnen hebben zullen we be kijken, wat we voor hen doen kunnen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 3