L.V.B. AFP. LSUN3N De "dag voor alleenstaande vrouwen" de Weduwdag wordt dit jaar gehouden op donderdag 8 april in de Venlonazaal, Hogeweg 10 te Venlo. Als thema van deze dag is gekozen "Loopt U ook van het kastje naar de muur?". De duur van deze dag is van 10.30 uur tot 17.00 uur. Dames die hieraan willen deelnemen gelieve zich voor 20 maart op te geven bij Mevr. Geurts tel 21^1 en tevens de onkosten te betalen van 13»50 wat bestemd is voor inleiders, zaalhuur, maaltijd en consumpties. 18 maart wordt ons een avond aangeboden door Piet Bouten en Leo Reintjes met film en dia's van in en om Leunen, Aanvang 7.30 uur. Onder de pauze verloting van de Lourdesreis. Graag willen we U nog vragen ideën voor het nieuwe winterpro- gramma, ook nog bespreking van eventuele zomerreisje. K.P.J. LEUNEN A.s. vrijdag 12 maart om 8 uur hopen we jullie weer allemaal in zaal Martens te mogen verwelkomen. We houden dan een informatieavond over enkele aetuele punten waarvan ik een zal toelichten. Het eerste gaat over geld, hoe je kunt sparen, of geld lenen hypotheken enz. Vroeg of laat kom je voor het probleem te staan en dan is het toch mooi als je er tenminste iets over gehoord hebt. b.v. je wilt een eigen auto of eigen bankrekening of groter nog een huis. Gebruik deze kans om er wat maar van te weten. Onze eerste spreker wil om zeker 8 uur beginnen dus we kunnen wel zeggen kwart voor 8 er zijn maar we vertrouwen op jullie goedwil 8 uur. Die avond is er ook nog een exclusief optreden door onze K.p.j. groep dus kortom een gezellig avondje uit. Het berichtje had vorige week al geplaatst moeten maar ja Carnaval! Onze excuses. Dinsdag 16 maart zwemmen om 8.10 uur bij het gemeenschapshuis bjj elkaar komen. VBRLORENOp vrijdag 27 febr tussen Weth. Reintjesstraat en Vullingsstraat "Knutselboek voor het hele gezin" Terug bezorgen bij: G. de Vries Weth Réintjesstraat 3i Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 10