Op zondag 22 februari 1976 komt de nieuwe burgemeester Mr. H.J.M. Defesche met zijn echtgenote kennismaken met de inwoners van Leunen. Deze kennismaking zal plaats vinden s-middags om 2 uur in het Gemeenschapshuis te Leunen. Alle dorpsbewoners worden hierbij van harte uitgenodigd deze kannismaking bij te wonen. Namens het Béstuur van de dorpsraad. SCHOOLBESTUUR LEUNEN Op 31 dec. 1975 heeft de Heer de Kroon zijn functie als voorzitter van het schoolbestuur neegelegd. Het schoolbestuur is de Heer de Kroon zeer erkentelijk voor het vele werk door hem voor het onderwijs in Leunen gedaan. Zijn wijsheid, zijn bezonken oordeel, zijn integriteit en zijn voorzichtigheid zullen node gemist worden. Als zijn opvolfer is gekozen de Heer W.M.Michiels, St. Ca- tharinastraat 13 te. Leunen tel: 3223. De overige leden van het schoolbestuur zijn: Dhr. H.J.J. Reintjes, St.Catharinastr. 37, secr; Mevr, Hoftijzer-Rijs, Verkleystr. 5» penningm.Mevr. Verheyen-Droesen, Horster- weg 6; Dhr. J.G.W.Reintjes, Gussenstr. 39, Dhr. J.P.Zuid hof, Pastoor Strijkersstr. 5 en Dhr P.J.H.Keysers, Kraakse Pas 10. KENNISMAKINGSRECEPTIE VOOR DE NliVUWS BURGSHEESTER Na afloop van de installatie-vergadering zal op woensdag 18 februari a.s. des namiddags van half 6 tot 7 uur in de foyer van de schouwburg gelegenheid bestaan om kennis te maken met de Heer Mr. H.J.M. Defesche en zijn echtgenote. Wij nodigen eenieder die hiervan persoonlijk dai> wel in zijn of haar functie in het maatschappelijk leven gebruik wil maken van harte uit die receptie te willen bijwonen. Venray, 5 februari 1976 JBurgemeester en wethouders van Venray G.H. Schols, loco-burgemeester J.M. Poels, secretaris

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 5