AKOLYTHEN 1 Febr; M Classens, Sj Classens en P Weijs. K.P.J. VEULEN A.s. Vrijdag zaterdag en zondag is het expressie weekend in Swalmen. Daar wij de aanvangstijden e.d. nog niet weten (de uitnodigingen zijn op het moment dat de Ruuper gedrukt wordt nog niet binnen) iB het nog niet te zeggen hoe laat wij aanwezig dienen te zijn. Vast staat wel dat we allemaal samen gaan. Hoe dat geregeld wordt wordt nog bekeken. Het geld voor het weekend ƒ25,per persoon) dienen jullie zelf te betalen. Je krijgt het terug op de eerstvolgende K.P.J.-bijeenkomst. Verder moeten jullie zelf voor wat zakgeld zorgen. Je hoort nog nader van ons. Dan is er zondag 1 febr. de jaarlijkse kringcross. Dit zijn hard loop wedstrijden, waarbij ook de conditie een woordje mee spreekt. De kringcroos wordt gehouden bij de Ballonzuil te Merselo. Er wordt gestart in verschillende leeftijdsgroepen. Startgeld hoef je zelf niet te betalen! Je krijgt het terug op de eerstvolgende K.P.J. bijeenkomst. Liefhebbers kunnen zich opgeven bij Theo v Aerts tel: 2404. Liefst voor donderdagavond nog anders kan het te laat zijn. Tot vrüdag en anders tot zondag! Over expressie gesproken. Men kan ook ergens een impressie van hebben. Denk daar eens"over na. Hoe handel ik in ons blokhutje "De Hoefslag" Ruimen wij alles voldoende op? Gaan wij niet te ruw om met materialen? "Scherven brengen geluk is het spreekwoord, het kan ook wel eens andersom zijn. KARNAVALS VER SNIGIHG "'T DARTELE V3ULEH" Vrijdag 30 jan. brengen wij een bezoek aan Leunen dit ter op luistering van het bal voor gehandicapten in het Gemeenschaps huis te Leunen. Samenkomst bij P.Martens te Leunen om 21.00 uur. Vanwaar wij worden afgehaald door 't Knëlleke om 21.15 uur. Op maandag 2 febr. vergadering in café P Dirkx te Veulen om 20.00 u.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 9