PONYCLUB "ONS GENOT" Op zondag 18 jan. j.l. werd door onze dressuurruiters deelge nomen aan de wedstrijd in de manege te Venray« Uitslagen: Groep 1 klasse B en C L1 1e prijs Mia Goumans met Sarnan 4e Gijsbert de Kroon met Nico 5e Johnny Goumans met Quern Groep 2: klasse D L1 2e prijs Gerry Theunis met Hethelan 3e Jos Jenneskens met Rico 5e prijs Harry Goumans met Muscatel Groep 3s klasse B, C, D L2 en middel 1e prijs Annemie Takken met Fury 2e 11 Jacqueline Goumans met Sarnau 3e Marly Weijs met Madel wie Du 4e Wilma v Dijck met Smokey 5e Gerrit Eeintjes met Radja Op vrijdag 13 febr. a.s. is er Carnavalsbal van 7 tot 11 uur in zaal Martens. Het ponykamp zal dit jaar gehouden worden van 12 tot 16 juli. Tot bestuurslid van onze vereniging werd gekozen Jan v d Meer en Piet Cornelissen i.p.v. Mevr Weijs-Simons en A Theunis. K. P. J. L E U N 3 H Op zondag 1 febr. is de kringcross bij de balonzuil in Merselo waar we om 10.00 uur moeten zijn. Alle meisjes en jongens kunnen er aan mee doen. De afstanden stonden vorige week al in de Ruuper. Maar voor de mindere sporter of gewoon wandelaar is er een route van 5 km. in 45 min, te lopen uitgezet. Na afloop om 13»30 uur komen we in zaal Arts in Merselo bij elkaar voor prijsuitreiking of om nog een vla op te eten. Zorg wel dat je om 9«30 uur bij Martens bent zodat we optijd daar kunnen zijn, je kunt natuurlijk voor de gezelligheid mee gaan. Het carnavalsbal van de K.P.J. is op zaterdag 7 febr. kompleet met "Miss hip en nar". Lees volgende week de Ruuper goed. We hebben voor de middag nog waarschijnlijk een extraatje in petto. Zwemmen is niet op 3 febr. maar op 17 febr.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 4