OPROEP VAN DE DORPSRAAD Nogmaals wilien wij als dorpsraad een beroep doen op de Leunse mensen, mannen en vrouwen, om zich kandidaat te stellen voor de dorpsraadverkiezingen. Wat het werk inhoudt, heeft U in voorgaande artikeltjes kunnen lezen. Als lid van het Dagelijks Bestuur is men voor een bepaald gedeelte van dit werk verantwoordelijk. Hiervoor moet men doorgaans 1x per maand een vergadering elders bijwonen* Daarnaast is er ook 1x per maand een Dagelijks-Bestuur-vergadering en om de maand een Algemene Dorpsraadvergadering. De taken zijn als volgt verdeeld: Voorzitter Secretaris Afgevaardigde naar Rayoncommissie Afgevaardigde naar het buurtwerk Afgevaardigde in het Groenekruisbestuur De Jeugdkommissie heeft ook zitting in het Dagelijks-Bestuur via een door hen gekozen bestuurslid. Is de dorpsraad, en dus de mogelijkheid tot overleg en samenwerking, die ze U biedt, 0 wat waard? Bedenk dan serieus of U niet geschikt zoudt zijn voor dit werk en geef U als kandidaat op. Wij hebben gedaan, wat van ons vroeg, nu is de beurt aan U om te laten zien hoeveel waarde aan een goed fünktionerende dorpsraad hecht. "VENRAY IN BEWEGING" Vrijdag wordt "Venray in beweging" afgesloten. Op vrijdagavond 30 januari wordt het op 23 november gestarte experiment met de sportieve recreatie afgesloten. Deze activi teit beging om 19-30 uur in zaal "In den Engel". Deze avond wijkt geheel af van alle eerder georganiseerde acti viteiten in het kader van de aktie, die Venray in beweging heeft moeten brengen. Het belangrijkste spelattribuut voor deze avond is n.l. de bezoeker van deze aktiviteit zelf. Begonnen wordt met een kennismakingsspel. Wanneer men dan geen vreemde meer voor elkaar is, wordt begonnen aan "het klapstuk" van de avond: Het levend bingo. Omdat dit de laatste avond van het experiment is, wordt een grote deelname verwacht

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 8