"SPELCIRCUS" brengt Venray in beweging Juist nu het experiment met de sportieve recreatie, die Venray in beweging moet brengen, steeds meer belangstellenden gaat trekken, begint het einde van de geplande activiteiten in zicnt te komen. Nog een paar gezellige bewegingsbijeenkomsten en het experiment in Venray is ten einde. Op zaterdag 17 en zondag 18 jan. wordt in de- sporthal "De Wette- ling" en in de gymnastiekzalen van Oostrum en Ysselsteyn het "Spelcircus" georganiseerd; op 22jan. volgt dan in zaal "In den Engel" een speciale bejaardenactiviteit, waarna op 30 jan. eveneens in zaal "In den Engel" het Levend Bingo als sluitingsactiviteit op het programma staat. Het "Spelcircus" wordt gespeeld op zaterdag 17 jan. van 9.00 tot 13.00 uur in de sporthal "De Wetteling" en op zondag 18 jan. van 10.00 tot 13.00 uur in de gymnastiekzalen van Oostrum en Ysselsteyn. Op beide dagen zal een groot aantal spelen gespeeld kunnen worden. In een zelf te bepalen tempo kan men aan een of meer dere spelen deelnemen en desgewenst pauzes inlassen. Bij de entree wordt een deelnemerskaart uitgereikt, waarop alle spelen voorkomen en waarop het behaalde resultaat kan worden genoteerd. Men kan o.m. deelnemen aan de volgende spelen: skippybalrace, ringwerpen, dobbelsteen werpen, puzzelen, dartwerpen, touwtje springen, basketbaldoelen, hockeybalslaan, kimspel, woordenspel, woody wip, balonnenrace enz. Ook hierby gaat het echt niet om de prestaties, maar alleen om het in beweging zijn. waarbij de resultaten niet belangrijk zijn. SPORTIEVE RECREATIE VOOR VENRAYSE BEJAARDEN Omdat de bejaarden voor diverse activiteiten van de actie "Venray in beweging" grote belangstelling hebben getoond, zal voor hen een aparte middag worden georganiseerd in zaal "In den Engel" op donderdagmiddag 22 jan. van Tt.00 tot 17.00 uur. Door de organisatoren van het experiment sportieve recreatie is in samenwerking met het Open Bejaardenwerk een zeer aantrekkelijk en aan het kunnen van de bejaarde deelnemers aangepast programma opgesteld. Het wordt een gezellige bijeenkomst voor de bejaarden, waarbij kan worden deelgenomen aan diverse denk- en bewegingsspe len, welke weer niets te maken hebben met b.v. bejaardengymnastiek. Ook hier gaat het niet om het leveren van prestaties, maar wel om het gezellig met elkaar in beweging zijn, dat zeker voor bejaarden erg belangrijk is.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 5