Groep 2 Cat D. L1 5e prijs Jos Jenniskens met Rico Groep 3 Cat B.C.D. L2 2e prijs Ans Weijs met Franko 3e prijs Annemie Takken met Fury 5e prijs Wilma van Dijck met Smoky Springen Cat C. licht 1e prijs Mar lie Weijs met Madel wie du Springen Cat D. licht 4e prijs Diny Weijs met Gerang Aan alle leden, ouders, bestuur en commandanten een zalig Nieuwjaar en een voorspoedig 1976. INFORMATIE AVOND ATLETIEKVERENIGING IN REGIO VENRAY Begin nov. heeft U reeds kunnen lezen, dat er vanuit de Sport vereniging Venray een werkcommissie was gevormd die de oprichting van een atletiekvereniging in de kop van Noord-Limburg zou gaan voorbereiden. Deze werkcommissie is thans zover gevorderd dat zij een informatieavond wil beleggen, enerzijds om uitgebreide infor matie te geven en anderzijds om kennis te nemen van wensen, voorstellen, ideeën etc. Deze avond vindt plaats op woensdag 7 jan. 1976 om 20.00 uur in het restaurant van sporthal "De Wetteling", Zuidsingel te Venray (nabij sportpark de Wiën) Iedereen die belangstelling heeft voor het beoefenen van de atletieksport hetzij als wedstrijd- hetzij als rekreatiesport, is van harte welkom (voor leden geldt een minimum leeftijd van 9 jaar). De vereniging richt zich op de gemeenten Venray, Horst, Sevenum Broekhuizen, Meerlo/Wanssum, Bergen en Vierlingsbeek. Er hebben zich tot nu toe al 22 aspirant—leden aangemeld, ver deeld ovei alle categoriën (wedstrijd en rekreatie, dames en heren junioren en senioren, zowel uit Venray als uit Meerlo en Sevenum) Hierbij zijn ook enkele atleten met wedstrijdervaring in KNAU- verband. Het ligt in de bedoeling begin februari 1976 met dë trainingen te gaan starten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1976 | | pagina 8