Dit was de korte inhoud van de alarmbrief gericht aan onze fa milie in Horst, met het verzoek deze brief te willen doorgeven aan Deken Akkermans en 't zou geen echte missionaris zijn als hij daar geen bijbedoelingen en verlangens bij had» de vraag: Kan daar iets aan gedaan worden?" Enkele Horstenaren gingen hem op de missiepost bezoeken, om daardoor een beter verslag over uit te kunnen brengen. Dit verslag heeft U kunnen lezen in het Dagblad van Noord Limburg van zaterdag 20 dec 1975» Uit eigen parochie gemerkt, dat 't stuk met aandacht gelezen is zelfs werd er financieel reeds op gereageerd. En omdat er een collecte gehouden werd in alle kerken van 't dekenaat Horst werd mij aangeraden met de Kerstdagen voor mijn broer een collecte te houden. Omdat in de Ruuper daar geen gelegenheid voor was dit nog aan te kondigen zal daarvoor op zondag 28 dec. de gelegenheid geboden worden en wel via de offerbloc die achter staat in de kerk. Zelfs buitendorps heeft men mij gevraagd "Hoe moeten wij U broer iets geven" in heel 't artikel wordt over geen giro of bank gerept. Welnu hier enkele mogelijkheden: U kunt storten op Rabobank Horst Merlostraat 11 of: Rabobank Leunen Albionstraat 30a op rekening Kerkbestuur St Antonius van Padua Veulen. of op giro: 2144606 Kerkbestuur St Antonius v Padua, Veulense- weg 54 Veulen. Bij al deze mogelijkheden vermelden Ten gunste van Pater Fran6 Hoogers. Al D sympathiek staat tegenover mijn broer en zijn werk en medelijden heeft ook met zijn arme mensen, dan zijn alle giften, hoe klein ook van harte welkom. En zeg ik U ook namens hem en zijn mensen Hartelijk dank. Heel hartelijk dank Pater H Hoogers Veulen "LEKKER ONTSPANNEN" U bent natuurlijk ook weer blij als die feestdagen achter de rug zijn. Familie, vrienden en bekenden komen op bezoek om samen met U het Kerstfeest te vieren. En het is natuurlijk erg gezellig maar het wordt toch een beetje te veel van het goede. 0 wilt er zelf wel eens op uit! Nou mevrouw, IJ boft want de Drum- en showband organiseerd één zeer ontspannende "SUPER KIENAVOND".

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 8