K. P. J. LEUNEN Ook aan ons zal Kerstmis niet ongemerkt voorbij gaan. Zodat wij een fietstocht hebben uitgezet in de bossen rond Leunen. De opdrachten dié jullie daui moeten uitvoeren staan geheel in het teken van Kerstmis. Na de tocht en de gemaakte op drachten kom je vanzelf uit bij het grote kampvuur waar koffie en warme worst staan te wachten. We hebben uit de fouten van vorig jaar geleerd, en kunnen daarom deze voorkomen en de leden die deze fietstocht hebben uitgezet deden er genoeg moeite voor om er een onvergetelijke avond van te maken. Kom dinsdag 23 dec. om 8 uur bij Martens en neem even pen of potlood mee, en op de fietst Alle leden die op 23 dec. niet kunnen komen wensen wij een Zalige Kerst en Prettig Nieuwjaar toe. K.P.J. OLIEBOLLEN ACTIE Zoals ook verleden jaar komt de K.P.J. weer bij 0 langs om oliebollen te vorkopen t.b.v. de K.P.J. kas. Op dinsdag 30 dec. 's-avonds na 7 uur kunt 0 ons verwachten. Het K.P.J. Bestuur CARNAVALSVERENIGING '"T KNOLLEKS" LEUNEN Nu het carnavalsseizoen nadert kunnen zich wederom kandidaten opgeven voor "Raad van Ellef" alsook "Dansmarietjes" bij de vorst J. Martens aan de Boodenstraat en wel tot uiterlijk 31-12-75. Denk verder aan het maken van de carnavalsliedjes welke tot uiterlijk 15-1-76 kunnen worden ingezonden, welke liedjes en melodie dienen te worden bezorgd bij de secretaris P. Beckers Albionstraat 17« O.J.C. PPREE A.s. zondag voetballen Phoenix - Puree te Horst, vertrek 1.30 u. aanvang 2.30 uur. Zondag 28 dec. voetballen Jum (soos Merselo) - Puree. Hiervoor kunnen zich nog voetballers opgeven bij Edje. 2k dec. is er een Kerstmaaltijd die om 22.00 u. begint. Opgave is niet meer mogelijk. De handenarbeidgroep vraagt om ideën voor de karnavalswagen. Deze kunnen gegeven worden aan: Riet v 0, Rob B, Edje S, Frank J, of Fer L

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 8