W.S.V. DE BELHAMELS Zaterdag a.a. is de clubmiddag van 13»30 u tot 15«00 u. voor groep 1 en van 15.00 u. tot 16.30 u. voor groep 2. Iedereen komt natuurlijk omdat we moeten oefenen voor de ouderavond. N.B. De clubmiddag is niet in het gemeenschapshuis, maar in de kantine van 't voetbalveld. Zondag is er weer wandelen en wel in Nijmegen. We vertrekken om 11 uur aan het gemeenschapshuis. De start is tussen 12 en 2 uur in de kopsehof, willingsplein richting Berg en Dal. Meegebracht dient te worden boterhammen en regenjassen en 2 kwartjes. DAMESKOOR LEUNEN Zaterdag 22 nov. zingen we in de mis van 7 uur. Dinsdag 23 nov. om half 8 repetitie. Vrijdag 28 nov. zingen we om half 3 bij gelegenheid 25 jarig huwelijk G.Achten-Fleurkens. 's-avonds kwart voor 7 tot half 8 repetitie L.S.K. KIENEND KIENEN 1 Woensdag 26 november a.s. is er weer een kienavond in zaal In den Engel te Venray. aanvang 20.00 uur. T.b.v. de Wandelsportverenigingen Venray (waaronder ook Belhamels K. P. J. L E 0 N E N Het is al overduidelijk bekend gemaakt maar bij deze nodigen we je uit om op zaterdagmiddag 22 nov. naar Martens te komen. Onze gasten de K.P.J. uit Baarlo verwachten we om half 2, dus ben optijd. Na een middag boordevol plezier krijg je om 17«30 u. je gast mee naar huis, om 8 uur wordt je weer bij Martens ver wacht. Verloofden worden toegestaan wat ook voor de middag geld. Natuurlijk vinden de meisjes het niet erg als we dan even op het trefbaltoernooi terug komen wat op zondag 23 nov. is. Maar voor suporters is de zaal aan de Pater Tulpstraat in Ysselsteyn open vanaf 2 uur. Kom onze meisjes even aanmoedigen. GEVRAAGD: Champignonplukster voor hele of halve dagen. A. Janssen, van Berlostraat 2, Leunen. Tel. 3507.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 6