EERSTE WIJKVERENIGING LEUNEN Geachte leden, Zoals 0 weet hebben wij een bestuursverkiezing gehad. Het bestuurs structuur ziet er nu als volgt uit: Voorzitter: Hr. G. Zegers Boodenstr 15 Sekretaris: Hr. R. David Boodenstr 20 Penningmeester: Hr. A. Mertens Steegsepeelweg 19 De overige bestuursleden zijn: Hr. W. Winnen Mr. de Haenstr. 1 Hr. Houben Mr. de Haenstr. 23 Ook is er een werkgroep gevormd t.b.v. de viering (1 lus trumfeest) die gehouden zal worden in de maand mei 1976 bestaande uit: Hr. L. Basten Trijnnesstr. 8 Hr. F. Basten Trijnnesstr. 10 Hr. Haegens Trijnnesstr. k Hr. Leijssens Vanmegenstr. 3 Hr, J.Verheyen Boodenstr. 8 Hr. J. Martens Boodenstr. 1*t Mevr. Wilmsen Boodenstr. 16 Mevr. David Boodenstr. 20 Hr. Zegers Boodenstr. 15 Hr. Winnen Mr de Haenstr. Hr. Houben Mr de Haenstr. 23 Wij hopen dat wij allen deze werkgroep de volle medewerking zullen verlenen, om het lustrumfeest te doen slagen. Hierbij presenteren wij U het programma van 1975-76: Vrijdag 1*f november 1975: Wij hebben een droppingstocht voor U georganiseerd. Wij vertrek ken om 20.00 uur precies, vanuit driesprong Vanmegenstr-Triin- nesstr. Mochten wij op deze dag in slechte weersomstandigheden verkeren, dan hebben wij toch nog in de zaal van samenkomst, een ander evenement voor op touw gezet. Gelieve potlood, papier en een zaklantaarn mede te nemen. Natuurlijk zijn er prijzen te winnen voor de beste groep die de meeste punten behaalt. In de zaal zal er een kleine verloting plaats vinden tegen een prijs van 0,25 per lot. Dit hebben wij gedaan om de ge maakte kosten wat te verlichten. Zaterdag 29 november 1975: St Nicolaasmiddag voor de kinderen aanvang Tt.00 uur in de zaal van het Gemeenschapshuis te Leunen, wordt verzocht geen pakjes af te geven, maar wel kunnen e.v. briefjes met notities over Dw kind afgegeven worden aan een van de bestuurs leden. Wij hopen dat 0w kinderen aan dit feest kunnen deelnemen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 10