Kerkhof; In verband met feest van Allerheiligen op zondag 2 november is het kerkhof op zaterdag 1 november vanaf 12 uur 'B-middags gesloten. Bloemen graag vóór 12 uur. JONGE KERK LEUNEN Repetities voortaan ieder maandagavond om half acht in de Sacristie. Dus niet meer op woensdagavond. Zaterdag 1 november is de eerstvolgende jongerenviering om 19.00 uur met als thema "Een nieuw begin". Iedereen uiterlijk vijf voor zeven aanwezig. L.S.K. (Leunse Samenwerkende Koren) De repetities van L.S.K. zijn op vrijdagavond zoals hieronder staat aangegeven. Het begin van de repetities is kwart voor zeven tot en met half acht. Wij zijn er ons van bewust dat dit misschien een beetje een moeilijk uur is, maar aangezien het op andere dagen niet mogelijk is bleef ons geen andere keus, zoals U ook op de bijeenkomst van enkele weken geleden is meegedeeld. Wie vrijdagavond nog boodschappen moot doen kan echter ook nog om half acht naar Venray. Wie verder op de vrijdagavond nog t.v. wil kijken heeft ook nog de hele avond. Die mensen die het uur van aanvang te vroeg vinden vragen wij vriendelijk begrip te hebben voor de situatie. Afmelden voor L.S.K. repetities kan op iedere repetitiedag tussen 18.00 en 18.30 uur bij W Kusters, tel: 1663. De repetitiedagen en tijden; Vrijdag 7 - 14 - 21 - en 28 november vein 18.45 tot 19»30 uur Vrijdag 5 december is er geen repetitie Vrijdag 12 en 19 december van 18.45 tot 19.30 uur. MAANDAG 22 december generale repetitie aanvang 18.45 uur. Deze repetitie zal iets uitlopen omdat dan het hele programma doorgenomen moet worden. Met Dw aller vlotte medewerking kunnen we echter toch bijtijds klaar zijn. BLINDENZORG verloor tussen Molenhof en Laagriebroek een aantal emmers en een pak zemen. De eerlijke vinder hoeft niet voor niets te bellen. TEL: 077 - 17432 TE KOOP: Pot chrysanten voor Allerheiligen. W Janssen, Horsterweg 10, Leunen. Tel: 1984.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 3