KIENEN Evenals vorig jaar gaat Drum- en Showband Venray e.o. weer één grandioos kienseizoen tegemoet. Omdat we in het vorige seizoen ook vele inwoners(sters) van Leunen, Veulen, Heide tot onze gasten mochten rekenen, willen wij ook U wederom in de gelegenheid stellen om één gezellig avondje te kienen. Onthoud onze leuze: Kien beter, kien gezelliger, kien méér prijzen in Café-zaal "Halfweg" Stationsweg te Venray. 0 bent elke woensdag van harte welkom, om kwart voor acht behalve 1 okt.). En aangezien er ook veel zwemlustige kieners zijn ook U bent na Uw zwemles nog van harte welkom!I Zoals vanouds prachtige prijzen, daar staan uw gastheer-kien- master en drum- en showband Venray e.o. borg voor. Namens het Bestuur wens ik alvast één gezellige en prijsvolle avond toe. Wist U overigens dat onze éérste kienhoofdprijs al in Leunen zit. Voor in de agenda: Elke woensdag 19.45 in "Halfweg" AFSCHEIDSRECEPTIE Mevr. H.T/M. Vorst-Uramels bereikt op 17 sept. 1975 de pensioengerechtigde leeftijd. Zij is dan bijna 40 jaar in het onderwijs aktief ge weest. Op 1 september 1975 «as zij 25 jaar in Venray werkzaam en wel één jaar als onderwijzeres aan de R.K. Meisjes-MULO, 17 jaar als hoofd van de R.K. Meisjesschool "Sint Angela" te Leunen en 7 jaar als onderwijzeres en waarnemend hoofd van de R.K. Basisschool te Leunen. Het Bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leunen wil dit jubileum en haar afscheid dan ook niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Op zondag 21 sept. 1975 wordt van 11.00 tot 12.30 uur een receptie gehouden in de gemeenschapsruimte van de basisschool, Kapelweg 3 te Leunen. Alle oud-leerlingen, vrienden en bekenden zijn van harte welkom

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 7