P.s. Kleding en vuilniszakken gebracht dan krijgt U lege zakken terug. Leden fanfare en drumband; worden zondagmorgen verwacht om kwart voor 12 bij het gemeenschapshuis, in verband serenade Mevr. Vorst. L.V.B. AFD LEUNEN Op woensdag 2k sept. om 8 uur de eerste les van de cursus bloemschik ken in het kleine zaaltje van het gemeenschapshuis. U hoeft voor deze eerste les geen materiaal mee te brengen. Herfstwandeling op donderdagmiddag 25 sept.» We vertrekken gezamenlijk met auto's aan het Gemeenschapshuis om 1.30 uur. Diegene die met de fiets gaan, gelieve dit tijdig aan het Bestuur door te geven, maar worden wel verzocht om kwart voor 2 op de Lorbaan bij de parkeerplaats te zijn waar de wandeltocht begint. De excursie naar Ter Heulen Post in Rotterdam op donderdag 23 okt.. Vertrek 7.30 aan het gemeenschapshuis. Thuiskomst 20.00 uur. Dames die hier aan willen deelnemen gelieve zich voor 22 sept. op te geven bij Mevr. Fleurkens-Peeters tel: 221A en tevens de onkosten van ƒ25i- per persoon te voldoen. BILJARTCLDB LEUREN 67 De nieuwe competitie van de V B B is reeds gestart. Door Leunen wordt hieraan deelgenomen met 2 teams, zowel in de A en de C klasse. De eerste wedstrijd eindigde in een nederlaag en een flinke over winning. Na deze eerste kennismaking was het hek van de dam, want beide teams behaalde de volle 100# binnen. De uitslagen zijn: Leunen 1 - Oostrum 1 6-2 't Anker 2 - Leunen 2 6 - h Leunen 2 - Overloon 2 10-0 Tsselsteyn 1 - Leunen 1 0-8 Het volgende programma: 30/9 s V 0 P 1 - Leunen 1 23/9s Leunen 2 - Ysselsteyn 2 a.s. maandag oefenavond.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 6