De rest van de kinderen komen 's-middags. De wandeltocht in Heyen, welke gepland was voor a.s. zondag is afgelast* Er is dus geen wandelen zondag. Nog 'n verzoek i.v.m. de ouderavond. Willen de kinderen die alleen 's-morgens of alleen 's-middags aanwezig kunnen z\jn om te oefenen, dit even doorgeven a.s. zaterdag op de club. K. P. J. LEUNEN Jammer is het dat we nog geen nieuwe programma ontvangen hebben voor een uitstapje naar de wijnstreek in Duitsland. Derhalve adviseer ik maar, bestel nog geen pas, als je dit van plan was, op de feestavond kan ik er meer over vertellen. Op die feestavond moeten alle namen binnen zijn en betaald 15»-) want op die avond wordt tevens besloten of we gaan of niet, vrienden en vriendinnen mogen ook mee gaan, daarna kun je dan e.v.t. een pas bestellen. De feestavond is op donderdag 25 sept, in zaal Martens. Met het acsent leggen op feest bedoelen we gerst koffietafel met daarna een komische film "De Bedrieger bedrogen" met in de hoofdrol Louis de Funes. Wat minder plezierig is dat dan tevens de contributie van ƒ15,- moet worden voldaan. Alle jongens en meisjes van 15 jaar en ouder hopen we dan te mogen verwelkomen. Zou je die avond niet kunnen komen, een enveloppe met de ƒ15,- en even op schrijven naam; adres; geboortedatum en evt telefoon bij een van de volgende adressen afgeven; P. Loenen v Berlostraat 7 W. Jenniskens Meester de Haanstraat 6 Daarna hopen we U bij de eerstvolgende bijeenkomst te mogen begroe ten. Maar eerst de feestavond. FANFARE ST CATHARINA LEUNEN VEULEN HEIDE Zoals U weet heeft de fanfare dit voorjaar 'n kledingaktie gehouden. Dit is naar wens verlopen 'n reden waarom we deze aktie het volgende voorjaar weer gaan houden. Toch willen we iedereen in de gelegenheid stellen ook tussentijds deze kleding en schoei sel op te ruimen. U kunt dit inleveren op de volgende adressen; W v Osch, St. Catharinastr 21 A Claessens, Scheiweg 7 voor Veulen; H v Meyel, Veulenseweg 37.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 5