DAMESKOOR: Dinsdag 7-10 om 8 uur repetitie. Vrijdag 10-10 z&ngen we om 3 uur in de huwelijksmis voor het Bruidspaar de Klein - de Boer. Zaterdag 11-10 in de H.Mis van 7 uur. JONGE KERK LEUNEN a.s. Woensdagavond om half 8 nogmaals repetitie in de sacristie. We zullen dan kijken hoe het staat met het ledenbestand van het koor, wat we gaan doen binnen L.S.K. verband en of we nog een nieuwe Jongerenviering gaan instuderen. Alle leden dus gaarne om half 8 in de sacristie. Afgelopen zondag heeft U in de kerk kunnen horen, dat het niet al te best is met de ledenopkomst van het Jongerenkoor. Gemiddeld maar zo'n 10 personen op de repetities is voor de leiding van dit koor te weinig om er mee door te gaan het komende seizoen. Doch telkens waren in het afgelopen seizoen voldoende mensen aanwezig voor een behoorlijk stuk zang te brengen. Diegenen die dè laatste repetities niet aanwezig geweest zijn en eventuele nieuwe medewerkers ver zoeken wij vriendelijk a.s. woensdagavond om half 8 in de sacristie aanwezig te willen zijn. Zoals U zondag ook hebt kunnen horen wil men hier in Leunen ook graag enige variatie in de Eucharistievieringen en dit kan door middel van de koren. Door de week zijn er stille H Missen maar de dag des Heren verdient een feestelijke opluistering met zang en muziek. Ook U kunt hier aan meewerken door Uw medewerking aan deze koren. Leunen heeft wat dat betreft nog een zeer ruime keus. Wanneer U zich door een van de koren aangesproken voelt door hetgeen wat ze brengen kom dan eens een kijkje nemen op de repetities. De gebruikelijke repetitietijden staan hieronder afgedrukt en de adressen waar U zich eventueel kdnt aanmelden. Kerkelijk Zangkoor: repetitie op donderdagavond 19»30 in de kerk of de sacristie, aanmelden J.Reintjes, Gussenstraat 39 Dameskoor: repetities op de dinsdagavond 19.30 in de kerk of in de kleine zaal van het Gemeenschapshuis, aanmelden Mevr. Loenen Albionstraat 11. Jongerenkoor: repetities op woensdagavond 19.30 in de sacris tie. aanmelden J Ouwerkerk, Horsterweg 12.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 3