V/ELPEN Willen alle oud welpen de dassen en riempjes inleveren, zaterdagmiddag in de blokhut te Leunen. W.S.V. DB BELHAMELS Zondag is. er wandelen in Haelen, De bus vertrekt om 11.^5 vanaf het Gemeenschapshuis. De start is om 13.00 uur in het jeugdhuis Keverbergstraat Haelen. Geen wandelboekje wel twee kwartjes en boterhammen met haam, zonder uniform, de regenjassen niet vergeten. Zaterdag okt. a.s. worden de kinderen die bezig zijn met punniken om 10.30 verwacht aan het gemeenschapshuis. Om 13.^5 worden alle kinderen in uniform verwacht aan de kerk om het huwelijk van Jan en Marian op te luisteren. Om 18.00 uur komen de kinderen bij cafe Martens bijelkaar om naar de receptie te gaan; ze komen dan niet in uniform. Volgende week 11 okt. beginnen we met oefenen voor de ouder avond. Hoe laat een en ander begint wordt nog bekend gemaakt. Wijziging sekretariaat Belhamels m.i.v. 1-10-75 wordt het sekretariaat verzorgd door Mevr. M Roefs, Rektor Nabbenstr 8, tel: 5082. Blij verrast door alle blijken van belangstel ling, bedank ik hierbij alle grote en kleine mensen van Leunen, die mij zo royaal in staat gesteld hebben 'n oude wens '"n persje", in de gang te verwezenlijken. Ook bedank ik hierbij de collega's, het schoolbestuur, het oudercomité, de dorpsraad, de rabobank en iedereen voor hun felicitaties en vele cadeaus. H. Vorst-Ummels VERMIST Een witte valkparkiet. Tegen beloning terug te be zorgen bij A. Janssen v.Berlostraat 2. TE KOOP: Sierheide, 15 verschillende soorten. F. Litjens, Albionstraat 59a, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 11