R.K. BASISSCHOOL EN KLEUTERSCHOOL L SUN SN Onze basisschool is in het afgelopen jaar opgeknapt en uitge breid met vijf lokalen, een gemeenschapsruimte en diverse nevenruimten, terwijl onze kleuterschool in die tijd is uitge breid met één lokaal. Op 1? oktober 1975 om 16.00 uur zullen beide scholen tijdens een bijeenkomst in de gemeenschapsruimte van de basisschool officieel geopend worden. PROGRAMMA Vrijdag 17 oktober 1975* 9.00 uur Opening van de basisschool door en voor de kinderen in aanwezigheid van de edelachtbare heer J van Oers wethouder van de gemeente Venray, Tevens onthulling van de nieuwe naam van de basisschool 9.30 uur Opening van de kleuterschool door en voor de kleuters in aanwezigheid van de edelachtbare heer J v Oers, wethouder van de gemeente Venray. Eveneens onthulling van de nieuwe naam van de kleuter school. 10.00 uur Grote Fancy Fair voor alle kinderen van de basis school, in nauwe samenwerking met de oudervereniging. Optreden van een goochelaar voor de kleuters van de kleutersschool. 16.00 uur Officiële opening van de beide scholen door de edelachtbare heer drs. F. Schols, burgemeester van Venray. tot19«00 uur Bezichtiging van de kleuterschool en de basisschool door de genodigden. Op de filmzolder wordt doorlopend een film vertoond over de aktiviteiten in de beide scholen. Zaterdag 18 oktober 1975s van 10.00 - 12.00 uur Open huis in beide scholen. Op de film zolder wordt weer doorlopend een film vertoond over de aktiviteiten in de beide scholen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 10